19.09.

poniedziałek
20.09.

wtorek
21.09.

środa
22.09.

czwartek
23.09.

piątek
24.09.

sobota
25.09.

niedziela
Teatr

Nowy
19:00

Jeden gest

PREMIERA
19:00

Jeden gest
Och-Teatr19:30

Kto nas odwiedzi
19:30

Kto nas odwiedzi
19:30

Prapremiera dreszczowca
19:30

Prapremiera dreszczowca
20:00

Chamlet
16:00

Szymon Majewski - wieczór fOCHu

19:30

Nos
16:00

Szymon Majewski - wieczór fOCHu

19:30

Nos
Studio

Buffo
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
19:00

WIECZÓR ROSYJSKI 2 – koncert
19:00

BOEING BOEING – komedia sytuacyjna francuskiego dramaturga Marca Camolettiego
19:00

BOEING BOEING – komedia sytuacyjna francuskiego dramaturga Marca Camolettiego
TR

Warszawa
19:00

Możliwość wyspy
19:00

Możliwość wyspy
19:00

Możliwość wyspy
Teatr

ATENEUM
19:00

Tramwaj zwany pożądaniem
19:00

Tramwaj zwany pożądaniem

19:15

Pocałunek

19:30

Monday-Day Andrzej Poniedzielski
19:15

Pocałunek

19:30

Monday-Day Andrzej Poniedzielski
19:00

Dziewice i mężatki
19:00

Dziewice i mężatki

19:15

Papieżyca
19:00

Dziewice i mężatki


19:15

Papieżyca
Teatr

Capitol
19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek
19:00

Dajcie mi Tenora!

19:30

Hawaje, czyli przygody siostry Jane
19:00

Hawaje, czyli przygody siostry Jane
15:00 i 19:30

Przekręt (nie)doskonały

19:00

Pomalu, a jeszcze raz!
Teatr

Collegium

Nobilium
Teatr

Dramatyczny
19:00

Nasza klasa
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Exterminator. Komedia muzyczna
(ul. Kasprzaka 22)
19:30

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

19:00

Exterminator. Komedia muzyczna
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Biedny ja, suka i jej nowy koleś
(ul Olesińska 21)
19:30

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

19:00

Exterminator. Komedia muzyczna
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Biedny ja, suka i jej nowy koleś
(ul Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
20:00

Czkawka
20:00

Kabaret po tamtej stronie

21:30

Noc Helvera
Teatr

IMKA
19:00

Kwartet
19:00

Kwartet
Teatr

Kamienica
19:30

Kolacja na cztery ręce
19:00

4 tony podłogi

19:30

Kolacja na cztery ręce
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
18:00

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
Teatr

Komedia
19:00

Żona potrzebna od zaraz...
19:00

Żona potrzebna od zaraz...
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zwariowana terapia
Teatr

Kwadrat
19:00

Ślub doskonały
19:00

Ślub doskonały
19:00

Kłamstewka
19:00

Kłamstewka
19:00

Kłamstewka
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Młyn
19:00

Córka
19:00

Córka
Teatr

Narodowy
19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

Soplicowo – owocilpoS. Suplement
19:00

Soplicowo – owocilpoS. Suplement
19:30

Fredraszki

19:30

Msza za miasto Arras
16:00

Fredraszki

19:00

Kordian

19:30

Msza za miasto Arras
16:00

Fredraszki

19:00

Kordian

19:30

Msza za miasto Arras
Teatr

Ochoty
Teatr

Polski
Teatr

Polonia
19:30

Kto się boi Virginni Woolf?
19:30

Kto się boi Virginni Woolf?
19:00

Shirley Valentine
19:00

Shirley Valentine
19:30

Zabawa

PREMIERA
19:30

Zabawa
16:30

Zabawa

19:30

Matki i synowie
Teatr

Powszechny
19:00

W wściekłość

PREMIERA
17:00

Wściekłość
Teatr

Rampa
20:00

Rapsodia z Demonem
19:00

Rapsodia z Demonem
19:00

Rapsodia z Demonem
19:00

Rapsodia z Demonem
18:00

Rapsodia z Demonem
Teatr

Muzyczny

Roma
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Klan wdów
19:00

Krople na rozpalone kamienie
19:00

Krople na rozpalone kamienie
Teatr

Soho
Teatr

Studio
18.00

Rachatłukum

20:00

Jakobi i Leidental
18.00

Rachatłukum

20:00

Jakobi i Leidental
19:00

Iluzje
19:00

Iluzje

19.00

Utalentowany pan Ripley
Teatr

Syrena
19:00

Dogville

PREMIERA
19:00

Dogville
Teatr

TrzyRzecze
19:00

Polska krew
19:00

Polska krew
Teatr

WARSawy
19:00

Kamienie w kieszeniach (spektakl Teatru Montownia)
19:00

Kamienie w kieszeniach (spektakl Teatru Montownia)
19:00

Taśma
19:00

Efekt
19:00

Efekt
19:00

Efekt
Teatr

Współczesny
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Zabójca
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Zabójca
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Zabójca
Teatr

XL
Teatr

Żydowski
Teatr

6. piętro
19:30

Central Park West
19:30

Central Park West
19:30

Słoneczni chłopcy
18:00

Słoneczni chłopcy