18.05.

poniedziałek
19.05.

wtorek
20.05.

środa
21.05.

czwartek
22.05.

piątek
23.05.

sobota
24.05.

niedziela
Nowy

Teatr
18:00

Anioły w Ameryce
18:00

Anioły w Ameryce
Och-Teatr19:30

Zemsta
19:30

Zemsta
19:30

Prapremiera dreszczowca
19:30

Prapremiera dreszczowca
19:00

Prapremiera dreszczowca

21:00

Duch Pikadora. Powrót legendy
19:30

Szymon Majewski – Wieczór fOCHu odc. 5
Studio

Buffo
20:00

WIECZÓR LATYNOSKI W BUFFO - koncert
19:00

UKOCHANY KRAJ... - czyli PRL w piosence
Teatr

ATENEUM
19:00

Mary Stuart

19:30

Krzysztof Tyniec – Recital „Dopokąd”
19:00

Mary Stuart

19:15

Papieżyca

19:30

Krzysztof Tyniec – Recital „Dopokąd”
19:00

Mary Stuart

19:15

Papieżyca

19:30

Krzysztof Tyniec – Recital „Dopokąd”
19:30

Tramwaj zwany pożądaniem

19:00

Siła przyzwyczajenia
19:30

Tramwaj zwany pożądaniem

19:00

Siła przyzwyczajenia
19:30

Tramwaj zwany pożądaniem
Teatr

Capitol
19:00

Wariatka
19:00

Klimakterium ... i już
19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
19:00

Ireneusz Krosny: „Mowa ciała”

19:00

Lunch o północy
18:30

Old love

19:00

Wariatka
18:00

Następnego dnia rano
Teatr

Dramatyczny
19:00

Kupiec wenecki
(pl. Defilad 1)
19:00

Kupiec wenecki
(pl. Defilad 1)
19:00

Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Kabaret na koniec świata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Młody Stalin
(pl. Defilad 1)

19:00

Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie
(ul. Kasprzaka 22)

17:00 i 20:00

Kabaret na koniec świata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Młody Stalin
(pl. Defilad 1)

19:00

Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie
(ul. Kasprzaka 22)
Teatr

IMKA
20:00

Ten Years After Festiwal Legend Rocka
Teatr

Kamienica
19:30

W obronie jaskiniowca

19:00

Mąż mojej żony
16:00

Miłość i polityka

20:00

Wiera Gran
19:00

Psiunio
Teatr

Komedia
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Klejnoty
19:00

Klejnoty
19:00

Jak na wulkanie
16:00

Jak na wulkanie + Najlepsze z Najlepszych
Teatr

Kwadrat
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Narodowy
19:00

Królowa Margot

19:30

Dowód na istnienie drugiego
19:00

Królowa Margot

19:30

Dowód na istnienie drugiego
19:00

Królowa Margot

19:30

Dowód na istnienie drugiego

19:00

Msza za miasto Arras
PREMIERA
19:30

Msza za miasto Arras
16:00

Królowa śniegu

19:00

Tango

19:30

Msza za miasto Arras
16:00

Królowa śniegu

19:00

Tango

19:30

Msza za miasto Arras
Teatr

Ochoty
19:30

Starucha
19:30

Starucha
19:00

33 powieści, które każdy powinien znać
19:00

33 powieści, które każdy powinien znać
19:00

33 powieści, które każdy powinien znać
Teatr

Polonia
19:30

Konstelacje
19:30

Pan Jowialski
19:30

Medea
pożegnanie z tytułem
19:30

Metoda
17:00

Porozmawiajmy po niemiecku

20:00

Klaps! 50 twarzy Greya
17:00

Porozmawiajmy po niemiecku

19:30

Klaps! 50 twarzy Greya
Teatr

Powszechny
19:30

Język do oc(a)lenia
19:00

Lalka
19:00

Lalka
19:00

Lalka
18:00

Sex, drugs & rock’n’roll
18:00

Quo Vadis
Teatr Montownia

18:00

Sex, drugs & rock’n’roll
16:30

Quo Vadis
Teatr Montownia
Teatr

Rampa
19:30

Monsters
19:00

Rent
Teatr

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
TR

Warszawa
19:00

Cokolwiek się zdarzy, kocham cię
pożegnanie z tytułem
20:00

Cokolwiek się zdarzy, kocham cię pożegnanie z tytułem
Teatr

Studio
18:00

Oniegin
18:00

Oniegin

19:30

Anarchistka
18:00

Oniegin

20:00

Utalentowany pan Ripley
17:00

Efekt

20:00

Utalentowany pan Ripley
Teatr

Syrena
19:00

Zamach na MoCarta
19:00

Hallo Szpicbródka
19:00

Hallo Szpicbródka
18:00

Śpiewnik Pana Wasowskiego
Teatr

WARSawy
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
18:30

Hamlet
17:00

Hamlet
Teatr

Żydowski
19:00

Ruchele wychodzi za mąż
18:00

Ruchele wychodzi za mąż
Teatr

6. piętro
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Młynarski obowiązkowo!
19:30

Młynarski obowiązkowo!Gość: Marian Opania