18.04.

poniedziałek
19.04.

wtorek
20.04.

środa
21.04.

czwartek
22.04.

piątek
23.04.

sobota
24.04.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Truciciel
19:30

Truciciel
19:30

Nos

PREMIERA
Studio

Buffo
19:00

HITY BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR FRANCUSKI W BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR LATYNOSKI W BUFFO - koncert
19:00

SEXTET czyli ROMA I JULIAN komedia autorstwa Krzysztofa Jaroszyńskiego
16:00 i 19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
15:00 i 18:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
TR

Warszawa
Teatr

ATENEUM
16:00

Kolacja dla głupca

19:15

Błogie dni

19:30

Krzysztof Tyniec - recital "Dopokąd"
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Błogie dni
19:00

Nastasja Filipowna
19:00

Nastasja Filipowna
20:00

Nastasja Filipowna
Teatr

Capitol
18:00 i 21:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - "Jerzyk dzisiaj nie pije"
19:00

Własność znana jako Judy Garland
19:00

Przekręt (nie)doskonały

19:00

Między łóżkami
19:00

Di, Viv i Rose

19:30

Pomalu, a jeszcze raz!
19:00

Przekręt (nie)doskonały
18:00

Di, Viv i Rose

19:00

Dajcie mi Tenora!
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

BARBARZYŃCY
19:00

BARBARZYŃCY
19:00

BARBARZYŃCY
19:00

BARBARZYŃCY
Teatr

Dramatyczny
19:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)
19:00

Niebezpieczna metoda
(ul. Kasprzaka 22)
19:30

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)
19:00

Bent
(ul. Olesińska 21)
20:00

Miarka za miarkę
(pl. Defilad 1)
19:00

Don Juan
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
20:00

Le Show Noir - Burlesque & Variete

PREMIERA
Teatr

IMKA
19:00

Kwartet
19:00

Beniowski, król Madagaskaru
18:00

Beniowski, król Madagaskaru
Teatr

Kamienica
19:00

Intryga

20:00

Nareszcie w Dudapeszcie
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

19:00

Wszystko o mężczyznach
18:00

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

18:30

Wszystko o mężczyznach
Teatr

Komedia
19:00

Żona potrzebna od zaraz...
19:00

Żona potrzebna od zaraz...
19:00

Żona potrzebna od zaraz...
15:30

Zwariowana terapia

19:00

Zwariowana terapia + Najlepsze z najlepszych
16:00

Zwariowana terapia
Teatr

Kwadrat
19:00

Ciotka Karola 3.0
19:00

Szalone nożyczki

19:30

Lataj z Krystyną
19:00

Szalone nożyczki

19:30

Diwa
16:00 i 19:00

Berek czyli upiór w moherze
19:00

Berek czyli upiór w moherze
Teatr

Mazowiecki
19:00

Małe zbrodnie małżeńskie
19:00

Boże mój!
Teatr

Młyn
19:00

Naga Praga
Teatr

Narodowy
19:00

Dziady

19:30

Madame de Sade
19:00

Dziady

19:30

Madame de Sade
19:30

Łysa śpiewaczka
19:30

Łysa śpiewaczka
16:00

Dowód na istnienie drugiego
16:00

Dowód na istnienie drugiego

20:00

pod Wierzbową: Duszyczka
Teatr

Ochoty
19:00

we are not superheroes
19:00

we are not superheroes
19:00

we are not superheroes
Teatr

Polski
19:30

KRAPP i dwie inne jednoaktówki
20:00

Anda

19:30

KRAPP i dwie inne jednoaktówki
19:30

Anda

20:00

KRAPP i dwie inne jednoaktówki
Teatr

Polonia
19:30

Raj dla opornych
19:30

Raj dla opornych
20:00

Klaps! 50 twarzy Greya
19:00

Shirley Valentine
19:00

Boska!
16:00

Boska!

19:30

Mgnienie
Teatr

Powszechny
19:00

Lalka. Najlepsze przed nami
19:00

Lalka. Najlepsze przed nami
19:00

Lalka. Najlepsze przed nami
19:00

Lalka. Najlepsze przed nami
Teatr

Rampa
19:00

RAPSODIA Z DEMONEM

21:30

W RYTMIE RAMPY
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

ARTUR ANDRUS - recital kabaretowy
/impreza gościnna/
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
15:00 i 19:00

Mamma mia!

16:00 i 19:30

Pięć ostatnich lat
17:00

Mamma mia!

18:00

Pięć ostatnich lat
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Krople na rozpalone kamienie
19:00

Krople na rozpalone kamienie
16:00

Klan wdów
Teatr

Soho
Teatr

Studio
19:00

Utalentowany pan Ripley
19:00

Utalentowany pan Ripley
18:00

Efekt

20:00

Wichrowe wzgórza
18:00

Efekt

20:00

Wichrowe wzgórza
19:00

Wichrowe wzgórza
Teatr

Syrena
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Frankenstein
19:00

Frankenstein
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
19:00

I rozstawili namiot wśród nas
/spektakl gościnny/
19:00

I rozstawili namiot wśród nas
/spektakl gościnny/
20:00

Ruby
20:00

Ruby
Teatr

Współczesny
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet
19:00

Kamień
19:00

Kamień
19:00

Kamień
Teatr

XL
Teatr

Żydowski
19:00

One same
19:00

One same
18:00

One same
Teatr

6. piętro
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Central Park West
19:30

Central Park West