18.01.

poniedziałek
19.01.

wtorek
20.01.

środa
21.01.

czwartek
22.01.

piątek
23.01.

sobota
24.01.

niedziala
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Mayday 2
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Prapremiera dreszczowca
16:00

One mąż show

19:30

Prapremiera dreszczowca
17:00

Truciciel

20:30

Szymon Majewski – Wieczór fOCHu
Studio

Buffo
16:00 i 19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
17:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
TR

Warszawa
19:00

Druga kobieta
19:00

Druga kobieta
19:00

Druga kobieta
Teatr

ATENEUM
19:00

Rzeźnia
19:00

Rzeźnia

19:15

Pocałunek

19:30

Artur Andrus – recital kabaretowy
19:00

Pocałunek

19:30

Artur Andrus – recital kabaretowy
20:00

W progu

19:30

Nic nowego pod słońcem - Sławomir Holland
19:00

W progu

19:15

Krzysztof Tyniec - recital "Dopokąd"
19:00

W progu

19:15

Krzysztof Tyniec - recital "Dopokąd"
Teatr

Capitol
19:00

Dajcie mi Tenora!
19:00

Przekręt (nie)doskonały
19:00

Grzegorz Halama - "Długo i szczęśliwie" Stand-up

19:00

Zdobyć, Utrzymać, Porzucić
19:00

Przekręt (nie)doskonały
19:00

Między łóżkami
15:00 i 19:00

Kiedy kota nie ma...
18:30

Di, Viv i Rose

19:00

Kiedy kota nie ma..
Teatr

Dramatyczny
19:00

Trzy siostry
(pl. Defilad 1)
19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)
19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Rosyjski kontrakt
(ul. Olesińska 21)
19:00

W imię Jakuba S.
(pl. Defilad 1)

19:00

Niebezpieczna metoda
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Bent
(ul. Olesińska 21)
17:00

W imię Jakuba S.
(pl. Defilad 1)

17:00

Niebezpieczna metoda
(ul. Kasprzaka 22)

17:00

Bent
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
20:00

KONCERT NATALII SIKORY
BURIED ALIVE IN THE BLUES
16:30

HENRYK SIENKIEWICZ. GREATEST HITS.
Teatr

Kamienica
19:30

Don Kichot z kamienicy
19:30

Don Kichot z kamienicy

19:00

Mąż mojej żony

20:00

Tuskuland
19:30

Don Kichot z kamienicy

18:00

Miłość i polityka
Teatr

Komedia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Żona potrzeba od zaraz...
18:00

Ostra jazda
16:00

Ostra jazda
Teatr

Kwadrat
19:00

Co ja panu zrobiłem, Pignone?
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Co ja panu zrobiłem, Pignone?
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Szalone nożyczki
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Szalone nożyczki
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
16:00 i 19:00

Przyjazne dusze
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
Teatr

Mazowiecki
19:00

Diabelski młyn
19:00

Belfer
19:00

Małe zbrodnie małżeńskie
Teatr

Młyn
19:00

Córka
Teatr

Narodowy
19:00

Tartuffe albo Szalbierz

19:00

Tango
19:00

Tartuffe albo Szalbierz

19:00

Tango
19:00

Tartuffe albo Szalbierz

19:00

Tango
19:00

Fredraszki
19:00

Fredraszki
19:00

Fredraszki
Teatr

Ochoty
19:00

33 powieści, które każdy powinien znać
19:00

33 powieści, które każdy powinien znać
19:00

33 powieści, które każdy powinien znać
Teatr

Polski
19:30

Wszędzie jest wyspa Tu
19:30

Wszędzie jest wyspa Tu
19:30

ŻARCIK A PROPOS. Koncert Joanny Trzepiecińskiej
18:00

ŻARCIK A PROPOS. Koncert Joanny Trzepiecińskiej
Teatr

Polonia
19:00

32 omdlenia
19:00

32 omdlenia
19:30

Happy now?
19:30

Happy now?
19:00

Shirley Valentine
16:30

Ucho, gardło, nóż

19:30

Happy now?
17:00

Happy now?
Teatr

Powszechny
18:00

Festiwal Pamięci
PREMIERA
16:00

Festiwal Pamięci
16:00

Festiwal Pamięci
16:00

Festiwal Pamięci

19:00

Juliusz Cezar
PREMIERA
17:00

Juliusz Cezar

19:30

Calineczka dla dorosłych
Teatr Montownia
Teatr

Rampa
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
17:00

Mamma mia!

18:00

Pięć ostatnich lat
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Spadkobiercy
19:00

Spadkobiercy
16:00 i 19:00

Pokrewieństwo dusz
Teatr

Soho
Teatr

Studio
18:00

Oniegin

20:00

Rachatłukum
18:00

Oniegin

20:00

Rachatłukum
19:00

Efekt
19:00

Efekt
19:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
Teatr

Syrena
19:00

Plotka
20:00

Balkan Fever Party - Magda Navarrete & Caravana Banda
Syrena Music
Teatr

TrzyRzecze
19:00

Blackbird
Teatr

WARSawy
19:00

Wojna to tylko kwiat
19:00

Wojna to tylko kwiat
Teatr

Współczesny
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa

19:00

„Mimo wszystko”
19:00

Taniec albatrosa

19:00

„Mimo wszystko”
Teatr

XL
Teatr

Żydowski
19:00

Śmierć pięknych saren
19:00

Coś jeszcze musiało być
19:00

Coś jeszcze musiało być
18:00

Coś jeszcze musiało być
Teatr

6. piętro
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Central Park West
19:30

Central Park West
18:00

Fredro dla dorosłych- mężów i żon
18:00

Fredro dla dorosłych- mężów i żon
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

Farsa na trzy sypialnie
19:00

Farsa na trzy sypialnie
19:00

Farsa na trzy sypialnie
19:00

Farsa na trzy sypialnie