17.11.

poniedziałek
18.11.

wtorek
19.11.

środa
20.11.

czwartek
21.11.

piątek
22.11.

sobota
23.11.

niedziela
Nowy

Teatr
19:00

Koniec
17:00

Koniec
17:00

Koniec
Och-Teatr19:30

Weekend z R.
19:30

Zemsta
19:30

Zemsta
19:30

Zemsta
Studio

Buffo
19:00

BOEING, BOEING – komedia sytuacyjna francuskiego dramaturga Marca Camolettiego
19:00

Sekstet czyli Roma i Julian
16:00 i 19:00

Romeo i Julia - musical
16:00 i 19:00

Romeo i Julia - musical
19:00

Wieczór rosyjski w Buffo - koncert
19:00

Wieczór rosyjski 2 - koncert
Teatr

ATENEUM
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie

19:15

W progu
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie

20:00

W progu
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie

19:15

W progu
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie
16:30

Kolacja dla głupca

19:00

Siła przyzwyczajenia

20:00

Jacek Kaczmarski -Lekcja historii
16:30

Kolacja dla głupca

19:00

Siła przyzwyczajenia

20:00

Jacek Kaczmarski -Lekcja historii
Teatr

Capitol
19:00

Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania
19:00

Bożyszcze kobiet
19:00

Di, Viv i Rose

19:30

Dwie połówki pomarańczy
18:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał

19:00

Dwie połówki pomarańczy
18:00

Klub mężusiów

18:30

Goło i wesoło
Teatr

Dramatyczny
19:00

W imię Jakuba S.(pl. Defilad 1)

19:00

Nasza klasa(ul. Kasprzaka 22)
19:00

W imię Jakuba S.(pl. Defilad 1)

19:00

Nasza klasa(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Wesele Malabar Hotel(ul. Olesińska 21)
19:00

W imię Jakuba S.(pl. Defilad 1)

19:00

Wesele Malabar Hotel(ul. Olesińska 21)

19:30

Red
(pl. Defilad 1)
19:00

Kabaret na Koniec Świata(ul. Olesińska 21)

19:00

Martwa natura w rowie(ul. Kasprzaka 22)

19:30

Red(pl. Defilad 1)
19:00

Kabaret na Koniec Świata(ul. Olesińska 21)

19:00

Martwa natura w rowie(ul. Kasprzaka 22)

19:30

Red
(pl. Defilad 1)
Teatr

IMKA
19:00

Wodzirej
19:00

Wodzirej
Teatr

Kamienica
19:30

Psiunio
19:30

Hiszpańska Mucha

20:00

Wiera Gran
16:00 i 19:30

Miłość i polityka

19:00

Sceny z życia małżeńskiego
19:00

Wiera Gran
Teatr

Komedia
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Jak na wulkanie
15:30 i 19:00

Premiera
15:30 i 19:00

Premiera
Teatr

Kwadrat
18:00

Ciotka Karola 3.0
19:30

Ciotka Karola 3.0
19:30

Ciotka Karola 3.0
19:30

Ciotka Karola 3.0
19:30

Szalone nożyczki
18:00

Szalone nożyczki
Teatr

Narodowy
19:00

Udręka życia

19:00

Tango

19:30

Fortepian Pijany
19:00

Udręka życia

19:00

Tango

19:30

Fortepian Pijany
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:00

W mrocznym mrocznym domu

19:30

Dozorca
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:00

W mrocznym mrocznym domu

19:30

Dozorca
Teatr

Polonia
19:30

Boska!
19:30

Chodź ze mną do łóżka
19:30

Shirley Valentine
19:30

32 omdlenia
17:00

Kontrakt

19:30

32 omdlenia
16:00

32 omdlenia

19:30

Ojciec Bóg
Teatr

Powszechny
19:30

Dziewczyny do wzięcia
17:00

Dziewczyny do wzięcia
Teatr

Rampa
19:00

MusicaLove – The Show
19:00

MusicaLove – The Show
19:30

Guitar Power - koncert
Teatr

Roma
19:00

Dobry Wieczór Jazz - koncert
TR
Warszawa
18:00

Miasto snu
18:00

Miasto snu
18:00

Miasto snu
18:00

Miasto snu
Teatr

Studio
19:00

Maskarada
(Festiwal Kolady)
19:00

Rewizor
19:00

Rewizor
19:00

Oleanna
18:30

Cyrulik Sewilski - The Met: Live in HD
20:00

Rzeczy pierwsze – rzeczy ostatnie
Teatr

Syrena
19:00

Zamach na MoCarta
19:00

Zamach na MoCarta
19:00

Skaza
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Kariera Nikodema Dyzmy
19:00

Syrena Music - Projekt Grechuta Akustycznie
19:00

Śpiewnik Pana Wasowskiego
Teatr

WARSawy
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet

19:00

„Mimo wszystko”
17:00

Hamlet

19:00

„Mimo wszystko”
Teatr

Żydowski
19:00

Koszałki opałki
19:00

Koszałki opałki
19:00

Jeszcze chcę powiedzieć...
19:00

Halfway – Teatr Tańca Sway
19:00

Koncert Leny Piękniewskiej
Teatr

6 piętro
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

Czechow żartuje!
19:30

Central Park West
19:30

Central Park West
18:00

Chory z urojenia