17.10.

poniedziałek
18.10.

wtorek
19.10.

środa
20.10.

czwartek
21.10.

piątek
22.10.

sobota
23.10.

niedziela
Teatr

Nowy
Och-Teatr19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Upadłe anioły
19:30

Upadłe anioły
Studio

Buffo
19:00

Imię
19:00

Imię
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
TR

Warszawa
19:00

SOUNDWORK
19:00

SOUNDWORK
19:00

SOUNDWORK
19:00

SOUNDWORK
19:00

SOUNDWORK
19:00

SOUNDWORK
Teatr

ATENEUM
19:00

Merylin Mongoł

19:15

Błogie dni
18:30

Merylin Mongoł

19:15

Błogie dni

19:30

Artur Andrus - recital kabaretowy
19:00

Merylin Mongoł

19:15

Błogie dni


19:30

Artur Andrus - recital kabaretowy
19:15

Błogie dni

19:00

Sceny niemalże małżeńskie...
19:15

Papieżyca

19:00

Sceny niemalże małżeńskie...
19:15

Papieżyca

19:00

Sceny niemalże małżeńskie...
Teatr

Capitol
19:00

Szach-Mat

PREMIERA

19:30

Kiedy kota nie ma...
19:00

Kiedy kota nie ma...

19:30

Między łóżkami
18:00

Nowa Rewia Kabaretowa - Kabaret na Koniec Świata

19:00

Di, Viv i Rose

21:00

Nowa Rewia Kabaretowa - Kabaret K2 z gościnnym udziałem Kabaretu Czesuaf
18:00

Nowa Rewia Kabaretowa - Kabaret Koń Polski

21:00

Nowa Rewia Kabaretowa - Kabaret Czesuaf, Kabaret Chyba
19:00

Dajcie mi Tenora!

19:30

Pomalu, a jeszcze raz!
18:00

Pomalu, a jeszcze raz!

19:00

Szach-Mat
18:00

Pomalu, a jeszcze raz!

19:00

Szach-Mat
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

Za chwilę. Cztery sposoby na życie i jeden na śmierć.
19:00

Za chwilę. Cztery sposoby na życie i jeden na śmierć.
Teatr

Dramatyczny
19:00

Miarka za miarkę
(pl. Defilad 1)
19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)

19:00

Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie
(ul. Kasprzaka 22)

18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)

19:00

Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie
(ul. Kasprzaka 22)

18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Biedny ja, suka i jej nowy koleś
(ul. Olesińska 21)
19:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

19:00

Niebezpieczna metoda
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Biedny ja, suka i jej nowy koleś
(ul. Olesińska 21)
17:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

19:00

Niebezpieczna metoda
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Agua de lagrimas
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
19:19

19 minut
20:00

Rezerwat" Kabaret Barbarzyńcy PL
20:00

Rezerwat" Kabaret Barbarzyńcy PL
Teatr

IMKA
19:00

Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza
19:00

Pozytywni
/spektakl gościnny/
18:00 i 20:00

Pozytywni
/spektakl gościnny/
Teatr

Kamienica
19:30

Miłość i polityka

19:00

Supermenka
19:00

Supermenka

19:30

Don Kichot z kamienicy
19:30

W obronie jaskiniowca

19:00

Sceny z życia małżeńskiego
18:00

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

19:00

Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą
Teatr

Komedia
19:00

Interes życia
19:00

Interes życia
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
19:00

Żona potrzebna od zaraz... + Najlepsze z najlepszych
15:30

Żona potrzebna od zaraz...

19:00

Żona potrzebna od zaraz... + Najlepsze z najlepszych
16:00 i 19:00

Przyszedł mężczyzna do kobiety
/spektakl gościnny/
Teatr

Kwadrat
19:00

Kłamstewka
19:00

Kłamstewka
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
16:00 i 19:00

Szalone nożyczki
18:00

Klub cmentarny czyli wesołe wdówki
Teatr

Mazowiecki
19:00

Promieniowanie
Teatr

Młyn
19:00

Córka
19:00

Córka
Teatr

Narodowy
19:00

Kordian

19:30

Białe małżeństwo
19:00

Kordian

19:30

Białe małżeństwo
19:30

Białe małżeństwo
19:00

Zbójcy
19:00

Zbójcy

16:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu
Teatr

Ochoty
19:00

Mały ma dziewczynę
19:00

Mały ma dziewczynę
19:00

Mały ma dziewczynę
Teatr

Polski
19:30

Karnawał czyli pierwsza żona Adama
19:30

Karnawał czyli pierwsza żona Adama
19:00

GOŚCIE W POLSKIM: Ilona Tóth. Teatr Narodowy z Budapesztu
20:00

Anda

19:00

GOŚCIE W POLSKIM: Klancyk
19:00

Anda
Teatr

Polonia
19:30

Słoneczna linia
19:30

Słoneczna linia
19:30

Słoneczna linia
19:30

Słoneczna linia
19:30

Słoneczna linia
17:00

Zabawa

19:30

Słoneczna linia
17:00

Zabawa

19:30

Słoneczna linia
Teatr

Powszechny
18:00

Księgi Jakubowe
18:00

Księgi Jakubowe
18:00

Księgi Jakubowe
17:00

Księgi Jakubowe
Teatr

Rampa
19:30

Sonata kreutzerowska
19:30

Sonata kreutzerowska
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat!
15:00 i 19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat!
17:00

Mamma mia!

18:00

Pięć ostatnich lat!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Parlez moi d'amour czyli porozmawiajmy o miłości
Teatr

Soho
19:30

Zwierzęta (Grupa Wojtek)
19:30

Zwierzęta (Grupa Wojtek)
19:30

Zwierzęta (Grupa Wojtek)
Teatr

Studio
19:00

Wichrowe Wzgórza
19:00

Wichrowe Wzgórza
19:00

Wichrowe Wzgórza
19:00

Jakobi i Leidental
17:00 i 20:00

Ćwiczenia stylistyczne
Teatr

Syrena
19:00

Pajęcza sieć
19:00

Pajęcza sieć
19:00

Princess Ivona
19:00

Czarodziejska Góra
18:00

Czarodziejska Góra
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
19:00

Ceremonie zimowe
19:00

Ceremonie zimowe
Teatr

Współczesny
19:00

Posprzątane
19:00

Posprzątane
19:15

Lepiej już było...
19:15

Lepiej już było...
19:15

Lepiej już było...

19:00

"Mimo wszystko"
19:15

Lepiej już było...

19:00

"Mimo wszystko"
Teatr

XL
20:00

Korpo Story
20:00

Korpo Story
Teatr

Żydowski
19:00

Kamienica na Nalewkach
/spektakl grany w Klubie Garnizonowym/
19:00

Kamienica na Nalewkach
/spektakl grany w Klubie Garnizonowym/
19:00

Kamienica na Nalewkach
/spektakl grany w Klubie Garnizonowym/
18:00

Kamienica na Nalewkach
/spektakl grany w Klubie Garnizonowym/
Teatr

6. piętro
19:30

Czesław Śpiewa koncert
19:30

BÓG MORDU
19:30

BÓG MORDU
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania
19:00

Gaba Kulka koncert