17.08.

poniedziałek
18.08.

wtorek
19.08.

środa
20.08.

czwartek
21.08.

piątek
22.08.

sobota
23.08.

niedziela
Och-Teatr17:00

Jangajan – Hej Joe!
(Grójecka 65)
WSTĘP WOLNY

19:30

Miłość blondynki
17:00

Jangajan – Hej Joe!
(Grójecka 65)
WSTĘP WOLNY

19:30

Mayday
17:00

Lament na Placu Konstytucji
(Grójecka 65)
WSTĘP WOLNY

19:30

Mayday
17:00

Lament na Placu Konstytucji
(Grójecka 65)
WSTĘP WOLNY

19:30

Mayday
17:00

Lament na Placu Konstytucji
(Grójecka 65)
WSTĘP WOLNY

19:30

Mayday
19:30

Mayday 2
19:30

Mayday 2
Teatr
Capitol
19:00

Przekręt (nie)doskonały
19:00

Przekręt (nie)doskonały
19:00

Kiedy kota nie ma...
Teatr
Druga
Strefa
20:00

Czkawka
Teatr
Kwadrat
19:00

Ciotka Karola 3.0

/spektakl grany gościnnie w Teatrze Studio/
19:00

Ciotka Karola 3.0

/spektakl grany gościnnie w Teatrze Studio/
19:00

Ciotka Karola 3.0

/spektakl grany gościnnie w Teatrze Studio/
19:00

Ciotka Karola 3.0

/spektakl grany gościnnie w Teatrze Studio/
19:00

Ciotka Karola 3.0

/spektakl grany gościnnie w Teatrze Studio/
19:00

Ciotka Karola 3.0

/spektakl grany gościnnie w Teatrze Studio/
Teatr
Polonia
19:30

Depresja komika
19:30

Po co są matki?
19:30

Po co są matki?
19:30

Zmierzch długiego dnia
19:30

Zmierzch długiego dnia
19:00

Danuta W.
19:30

Klaps! 50 twarzy Greya
Teatr
Studio
19:00

Ciotka Karola 3.0

/spektakl gościnny Teatru Kwadrat/
19:00

Ciotka Karola 3.0

/spektakl gościnny Teatru Kwadrat/
19:00

Ciotka Karola 3.0

/spektakl gościnny Teatru Kwadrat/
19:00

Ciotka Karola 3.0

/spektakl gościnny Teatru Kwadrat/
19:00

Ciotka Karola 3.0

/spektakl gościnny Teatru Kwadrat/
19:00

Ciotka Karola 3.0

/spektakl gościnny Teatru Kwadrat/
Teatr
WARSawy
20:00

Ruby
Teatr
Współczesny
19:00

Posprzątane
19:00

Posprzątane
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
Teatr
Żydowski
19:00

Dybuk
19:00

Dybuk
19:30

Ruchele wychodzi za mąż
16:00

Królestwo Wszechwanny

18:30

XII Festiwal Warszawa Singera: Koncert Kantoralny
Teatr
6. piętro
19:00

Atramentowa - recital Stanisławy Celińskiej
19:00

Atramentowa - recital Stanisławy Celińskiej
19:00

Słoneczni chłopcy
19:00

Słoneczni chłopcy
19:00

Słoneczni chłopcy