16.11.

poniedziałek
17.11.

wtorek
18.11.

środa
19.11.

czwartek
20.11.

piątek
21.11.

sobota
22.11.

niedziela
Och-Teatr19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Czas nas uczy pogody
17:00

Czas nas uczy pogody

19:30
Stosunki prawne
Studio

Buffo
19:00

HITY BUFFO - koncert
19:00

musical ROMEO I JULIA
12:00 i 16:00

musical ROMEO I JULIA
19:00

musical ROMEO I JULIA
19:00

musical ROMEO I JULIA
16:00 i 19:00

musical ROMEO I JULIA
16:00

musical ROMEO I JULIA
Nowy

Teatr
Teatr

ATENEUM
19:15

W progu
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

W progu

19:30

Biała lokomotywa
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

W progu

19:30

Biała lokomotywa
19:00

Nic się nie stało

19:15

Sławomir Holland – Nic nowego pod słońcem
19:00

Rzeźnia

17:00

Nic się nie stało
19:00

Rzeźnia

17:00

Nic się nie stało
Teatr

Capitol
19:00

Dajcie mi Tenora!
PREMIERA
19:00

Kiedy kota nie ma

19:30

Pomalu, a jeszcze raz!
19:00

Klimakterium... i już
19:00

Klub mężusiów
19:00

Własność znana jako Judy Garlond

19:30

Dajcie mi Tenora!
18:30

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał

19:00

Między łóżkami
18:30

Przekręt (nie)doskonały

19:00

Goło i wesoło
Teatr

Dramatyczny
19:00

Madame
(ul. Kasprzaka 22)
19:30

Moja pierwsza śmierć w Wenecji
(pl. Defilad 1)

19:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Kabaret na Koniec Świata
(ul. Olesińska 21)
19:30

Moja pierwsza śmierć w Wenecji
(pl. Defilad 1)

19:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Kabaret na Koniec Świata
(ul. Olesińska 21)
17:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(ul. Kasprzaka 22)

17:00

Kabaret na Koniec Świata
(ul. Olesińska 21)
Teatr
Druga
Strefa
Teatr

IMKA
Teatr

Kamienica

19:30

Don Kichot z kamienicy

19:00

Zazdrość
19:30

Don Kichot z kamienicy
19:00

Romanse... Romanse...
Teatr

Komedia
19:00

Konserwator
19:00

Konserwator
19:00

Jak na wulkanie + Najlepsze z Najlepszych
15:30

Jak na wulkanie

19:00

Jak na wulkanie + Najlepsze z Najlepszych
15:30 i 19:00

Ostra jazda
Teatr

Kwadrat
16:00 i 19:00

Szalone nożyczki
(spektakl grany w Teatrze IMKA)
16:00 i 19:00

Szalone nożyczki
(spektakl grany w Teatrze IMKA)
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Narodowy
19:00

Kordian
PREMIERA
19:00

Kordian
16:00

Fredraszki

19:00

Kordian
16:00

Fredraszki

19:00

Kordian
Teatr

Ochoty
19:00

Zimniej niż tu
19:00

spektakl improwizowany – grupa SŁABO TO WIDZĘ
/gościnnie/
Teatr

Polski
19:30

Emigranci
19:30

Emigranci
19:30

Cygan w Polskim. Życie jest piosenką
19:00

Cyd

19:30

Cygan w Polskim. Życie jest piosenką
17:00

Cyd
Teatr

Polonia
19:30

Depresja komika
19:30

Kolacja kanibali
19:30

Kolacja kanibali
19:30

Koncert Michała Bajora „Moja miłość”
19:00

Danuta W.
19:30

Ojciec Bóg
17:00

Happy now?

19:30

Ucho, gardło, nóż
Teatr

Powszechny
19:00

Lalka. Najlepsze przed nami
19:00

Lalka. Najlepsze przed nami
19:00

Loser
/spektakl gościnny - Teatr Krétakör, Węgry

18:00

Sex, drugs & rock'n'roll
19:00

Przeklęty niech będzie zdrajca swej ojczyzny
/spektakl gościnny - Slovensko mladinsko gledališče, Słowenia/

18:00

Sex, drugs & rock'n'roll
Teatr

Rampa
19:30

Sonata Kreutzerowska
19:30

Sonata Kreutzerowska
19:00

Mistrz i Małgorzata
19:00

Mistrz i Małgorzata
Teatr

Roma
19:00

Andrzej Piaseczny "Kalejdoskop"
/impreza gościnna/
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
TR

Warszawa
19:00

Możliwość wyspy
PREMIERA
19:00

Możliwość wyspy
19:00

Możliwość wyspy
19:00

Możliwość wyspy
Teatr

Soho
Teatr

Studio
18:00

Oniegin

20:00

Efekt
18:00

Oniegin

20:00

Efekt
20:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:00

Utalentowany pan Ripley
20:00

Utalentowany pan Ripley

18:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
12:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku

18:00

Lulu – The Met: Live in HD
16:00

Utalentowany pan Ripley
Teatr

Syrena
19:30

OF LOVE – wieczór baletowy
19:00

Balkan Fever Party - Magda Navarrete & Caravana Banda
16:00

Miłość z dostawą do domu
17:00

Plateau Projekt Grechuta, gościnnie: Sonia Bohosiewicz
Syrena Music
Teatr

WARSawy
19:00

Rewolucja balonowa
19:00

Kompleks Portnoya
19:00

Kompleks Portnoya
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
Teatr

Żydowski
19:00

One same
19:00

One same
19:00

Marienbad
19:00

Marienbad
18:00

Marienbad
Teatr

6. piętro
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania
19:00

Wujaszek Wani
PREMIERA
18:00

Wujaszek Wania
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Lady Oscar
19:00

Lady Oscar
19:00

Pokrewieństwo dusz
17:00

Pokrewieństwo dusz
Teatr

TrzyRzecze
19:00

BLACKBIRD
Teatr

XL
19:00

Lekarz Mimo Woli
Teatr

Młyn