16.03.

poniedziałek
17.03.

wtorek
18.03.

środa
19.03.

czwartek
20.03.

piątek
21.03.

sobota
22.03.

niedziela
Nowy

Teatr
20:00

Szklana menażeria

spektakl gościnny
20:00

Szklana menażeria

spektakl gościnny
Och-Teatr19:30

Mayday 2
19:30

Mayday 2
19:30

Upadłe anioły
20:00

Gaba Kulka - koncert
15:30 i 19:00

Upadłe anioły
16:00

Upadłe anioły

19:30

Alicja ♥ Alicja
Studio

Buffo
19:00

SEXTET czyli ROMA I JULIAN
19:00

Musical Romeo i Julia
16:00 i 19:00

Musical Romeo i Julia
19:00

Musical Romeo i Julia
19:00

Musical METRO w Buffo
16:00 i 19:00

Musical METRO w Buffo
19:00

Musical METRO w Buffo
Teatr

ATENEUM
19:30

W progu

19:00

Jacek Kaczmarski Lekcja historii
19:15

Kolacja dla głupca

19:30

W progu

19:00

Jacek Kaczmarski Lekcja historii
19:15

Kolacja dla głupca
800. SPEKTAKL

19:00

Papieżyca
19:00

Papieżyca

20:00

Krzysztof Tyniec – Recital „Dopokąd”
19:00

Rzeźnia

19:15

Papieżyca

20:00

Krzysztof Tyniec – Recital „Dopokąd
19:00

Rzeźnia

20:00

Krzysztof Tyniec – Recital „Dopokąd”
Teatr

Capitol
19:00

Dzikie żądze
19:00

Klimakterium ... i już
18:30

Di Viv i Rose

18:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał

18:30

Następnego dnia rano
18:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał

18:30

Następnego dnia rano
Teatr

Dramatyczny
19:00

Imię
spektakl gościnny
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Nasza klasa
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Wszyscy moi synowie
(ul. Kasprzaka 22)
19:30

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)
Teatr

IMKA
Teatr

Kamienica
19:30

Jak się kochają w niższych sferach
19:00

4 tony podłogi

19:30

Porwanie Sabinek

20:00

Tuskuland
16:00

Psiunio

19:00

Sceny z życia małżeńskiego

20:00

Wieczór kabaretowy Emiliana Kamińskiego
16:00

Psiunio
Teatr

Komedia
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
15:00 i 19:00

Człowiek dwóch szefów
16:00

Człowiek dwóch szefów
Teatr

Kwadrat
19:00

Berek czyli upiór w moherze
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
16:00 i 19:00

Berek czyli upiór w moherze
16:00 i 19:00

Ślub doskonały
Teatr

Mazowiecki
19:00

Belfer
spektakl gościnny
Teatr

Narodowy
19:00

Królowa Margot
19:00

Królowa Margot
19:00

Królowa Margot
19:00

Zbójcy
19:00

Zbójcy
Teatr

Ochoty
19:30

Idiota
(ul. Mińska 25 bud. 15)
19:30

Idiota
(ul. Mińska 25 bud. 15)
19:30

Idiota
(ul. Mińska 25 bud. 15)
19:30

Kalino malino czerwona jagodo (ul. Mińska 25 bud. 15)
19:30

Kalino malino czerwona jagodo
(ul. Mińska 25 bud. 15)
19:30

Mały ma dziewczynę
(ul. Mińska 25 bud. 15)
Teatr

Polonia
19:30

Shirley Valentine
19:00

Danuta W.
19:30

Depresja komika
19:30

Kobiety w sytuacji krytycznej
19:30

Medea
19:30

Po co są matki?
20:00

Depresja komika
Teatr

Powszechny
18:00

Iwona, księżniczka Burbona
18:00

Iwona, księżniczka Burbona
17:00

Dziewczyny do wzięcia
17:00

Dziewczyny do wzięcia
Teatr

Rampa
19:00

XVII Dzień św. Patryka pod honorowym patronatem Ambasadora Irlandii w Polsce Pana Gerarda Keown'a.
19:30

Sonata Kreutzerowska
19:00

Rent
18:00

Rent
Teatr

Roma
19:00

ALOSZA AWDIEJEW
impreza gościnna
19:00

MAMMA MIA!
19:00

MAMMA MIA!
19:00

MAMMA MIA!

19:30

Zdobyć Utrzymać Porzucić
19:00

MAMMA MIA!

19:30

Zdobyć Utrzymać Porzucić
15:00 i 19:00

MAMMA MIA!
17:00

MAMMA MIA!
TR
Warszawa
19:00

Męczennicy
19:00

Męczennicy
19:00

Męczennicy
19:00

Męczennicy
Teatr

Studio
18:00

Wiśniowy sad

20:00

Utalentowany pan Ripley
18:00

Wiśniowy sad

20:00

Utalentowany pan Ripley
19:00

Utalentowany pan Ripley
18:00

Jak zostałam wiedźmą spektakl z muzyką "Voo Voo" na żywo
18:00

Jak zostałam wiedźmą spektakl z muzyką "Voo Voo" na żywo

20:00

Oleanna
13:00 i 16:00

Jak zostałam wiedźmą spektakl z muzyką "Voo Voo" na żywo

19:00

Oleanna
Teatr

Syrena
19:00

Monika Mariotti - Moja Nina
17:00

WALDEMAR MALICKI NAGA PRAWDA O KLASYCE
18:00

Syrena Music - Patrick The Pan
Teatr

WARSawy
19:00

Kompleks Portnoya
19:00

Warszaw wysokość
19:00

Warszaw wysokość
Teatr

Współczesny
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet
19:00

Ludzie i anioły

19:00

Requiem (Aszkawa) – spektakl Studia Teatralnego TW
19:00

Ludzie i anioły

19:00

Requiem (Aszkawa) – spektakl Studia Teatralnego TW
19:15

Najdroższy

19:00

„Mimo wszystko"
19:15

Najdroższy

19:00

„Mimo wszystko"
Teatr

Żydowski
19:00

Ruchele wychodzi za mąż
19:00

Ruchele wychodzi za mąż
18:00

Ruchele wychodzi za mąż
Teatr
6. piętro
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Bóg mordu
19:30

Polityka
19:30

Fredro dla dorosłych – mężów i żon
18:00

Fredro dla dorosłych – mężów i żon
18:00

Central Park West