16.01.

poniedziałek
17.01.

wtorek
18.01.

środa
19.01.

czwartek
20.01.

piątek
21.01.

sobota
22.01.

niedziela
Teatr

Nowy
19:00

Sonata widm

PREMIERA
19:00

Sonata widm
19:00

Sonata widm

Och-Teatr
16:00 i 19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Piosenki z teatru
17:00

Czesław - Spowiedź emigranta

19:30

Trzeba zabić starszą panią

17:00

Czesław - Spowiedź emigranta

19:30

Trzeba zabić starszą panią
Studio

Buffo
16:00 i 19:00

musical ROMEO I JULIA
12:00 i 16:00

musical ROMEO I JULIA
19:00

WIECZÓR BAŁKAŃSKI W BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR WŁOSKI W BUFFO – koncert
16:00 i 19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
TR

Warszawa
20:00

Jezioro
20:00

Jezioro
20:00

Jezioro
20:00

Grind/r
20:00

Grind/r
Teatr

ATENEUM
19:00

Kolacja dla głupca
19:00

Kolacja dla głupca
19:00

Merylin Mongoł
19:00

Merylin Mongoł

19:15

Papieżyca

20:00

Sceny niemalże małżeńskie...
19:00

Merylin Mongoł

19:15

Papieżyca

20:00

Sceny niemalże małżeńskie...
Teatr

Capitol
19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek

19:00

Klub Mężusiów
19:00

Dajcie mi Tenora!
19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek
19:00

Klimakterium ... i już
19:00

Kiedy kota nie ma...
15:00 i 19:00

Kiedy kota nie ma...

18:30

Szach-Mat
18:00

Między łóżkami

18:30

Przekręt (nie)doskonały
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

OSAMA BOHATER
19:00

OSAMA BOHATER
19:00

OSAMA BOHATER
19:00

PIBLOKTOQ. PIOSENKI MARII PESZEK
Teatr

Dramatyczny
18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul.Olesińska 21)
19:30

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)

18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul.Olesińska 21)
19:30

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)
19:00

Nasza klasa
(ul. Kasprzaka 22)
19:30

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

19:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Obrzydliwcy
(ul. Olesińska 21)
19:30

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

17:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Obrzydliwcy
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
Teatr

Kamienica
19:30

SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw
19:30

SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw

PREMIERA

19:00

Supermenka
16:00 i 19:30

SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw

19:00

Sceny z życia małżeńskiego
18:00

SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw
Teatr

Komedia
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
19:00

Interes życia
19:00

Interes życia + Najlepsze z najlepszych
15:30

Interes życia

19:00

Interes życia + Najlepsze z najlepszych
16:00

Konserwator
Teatr

Kwadrat
19:00

Kłamstewka

19:30

Misery
19:00

Kłamstewka
19:00

Kłamstewka
19:00

Godzinka Spokoju

19:30

Patty Diphusa
19:00

Godzinka Spokoju

19:30

Patty Diphusa
18:00

Godzinka Spokoju
Teatr

Mazowiecki
19:00

Grace i Gloria
Teatr

Młyn
19:00

(MASKA)RADA GMINY
Teatr

Narodowy
19:30

Opowiadanie brazylijskie

19:00

Msza za miasto Arras
19:30

Opowiadanie brazylijskie

19:00

Msza za miasto
19:00

Tartuffe albo Szalbierz

19:00

Msza za miasto Arras
19:00

Tartuffe albo Szalbierz
19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu

20:00

pod Wierzbową: Duszyczka
12:00

Królowa Śniegu

19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
Teatr

Ochoty
Teatr

Polski
19:00

GOŚCIE W POLSKIM: Wyzwolenie
19:00



GOŚCIE W POLSKIM: Wyzwolenie i Akropolis
19:00

Wesele
17:00

Wesele
Teatr

Polonia
19:30

Konstelacje
19:00

Boska!
19:00

Boska!
19:00

Boska!
19:30

Moja mama Janis
19:30

Chłopcy
16:00

Ucho, gardło, nóż

19:30

Chłopcy
Teatr

Powszechny
19:30

Kuroń. Pasja według św. Jacka

PREMIERA
18:00

Kuroń. Pasja według św. Jacka
Teatr

Rampa
19:00

Cafe Sax

PREMIERA
19:00

Cafe Sax

PREMIERA II
19:00

19:00

Cafe Sax
Teatr

Muzyczny

Roma
18:00 i 20:30

Jubileusz 10-lecia Filharmonii Dowcipu
/impreza gościnna/
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
13:00 i 17:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Harcerki
Teatr

Soho
19:30

Żyjemy w najlepszym z możliwych światów
19:30

Żyjemy w najlepszym z możliwych światów
19:30

Taksówka
19:30

Taksówka
Teatr

Studio
19.00

Bydło
19.30

Bydło
19.00

Bydło
17:00 i 20:00

Bydło
Teatr

Syrena
19:00

Czarodziejska Góra
19:00

Czarodziejska Góra
19:00

Plotka
19:00

Frankenstein
18:00

Vołosi
/Syrena Music/
Teatr

TrzyRzecze
19:00

Polska krew
19:00

Szczekające psy
/spektakl gościnny/
19:00

Szczekające psy
/spektakl gościnny/
Teatr

WARSawy
20:30

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
20:30

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
20:30

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
20:30

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
20:00

Dziewczyny z Marszu Niepodległości (Pożar w Burdelu)
Teatr

Współczesny
19:00

Psie serce

PREIERA
19:00

Psie serce
Teatr

XL
19:00

JADWIGA- PIEKIELNA MAMUŚKA
19:00

JADWIGA- PIEKIELNA MAMUŚKA
19:00

Porodówka
Teatr

Żydowski
19:00

Szabasowa dziewczyna
19:00

Śmierć pięknych saren
19:00

Śmierć pięknych saren
18:00

Śmierć pięknych saren
Teatr

6. piętro
19:30

CZECHOW ŻARTUJE!
19:30

CZECHOW ŻARTUJE!
19:30

Fredro dla Dorosłych-Mężów i Żon
19:30

Fredro dla Dorosłych-Mężów i Żon
18:00

BÓG MORDU
18:00

BÓG MORDU