15.12.

poniedziałek
16.12.

wtorek
17.12.

środa
18.12.

czwartek
19.12.

piątek
20.12.

sobota
21.12.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Upadłe anioły
19:30

Upadłe anioły
16:00 i 19:30

Upadłe Anioły
16:00

One Mąż Show

19:30

Przedstawienie świąteczne w Szpitalu św. Andrzeja
Studio

Buffo
19:00

Wielki apetyt czyli monolog na 40 postaci
19:00

Cohen - Nohavica
19:00

Historie miłosne
19:00

Boeing, boeing – komedia sytuacyjna francuskiego dramaturga Marca Camolettiego
Teatr

ATENEUM
19:00

Tramwaj zwany pożądaniem

19:15

Jacek Kaczmarski – Lekcja historii
19:00

Tramwaj zwany pożądaniem

19:15

Jacek Kaczmarski – Lekcja historii
19:15

Nastasja Filipowna
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Nastasja Filipowna
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Nastasja Filipowna
19:00

Kolacja dla głupca
Teatr

Capitol
19:00

Szwedzki stół
Teatr

Dramatyczny
20:00

Nasza klasa
(ul. Kasprzaka 22)
19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)
19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)

19:00

Kabaret na Koniec Świata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Kabaret na Koniec Świata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Noc żywych żydów
(pl.Defilad 1)

19:30

Rzecz o banalności i miłość
(pl. Defilad 1)

18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Noc żywych żydów
(pl.Defilad 1)

19:30

Rzecz o banalności i miłość
(pl. Defilad 1)

18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
Teatr

IMKA
Teatr

Kamienica
19:00

Tuskuland

19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
19:00

Porwanie Sabinek
Teatr

Komedia
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
19:00

Jak na wulkanie
15:30 i 19:00

Jak na wulkanie
15:00

Jak na wulkanie
Teatr

Kwadrat
19:30

Szalone nożyczki
19:30

Szalone nożyczki
19:30

Szalone nożyczki
19:30

Ślub doskonały
18:00

Ślub doskonały
Teatr

Narodowy
19:00

Siodło Pegaza
19:00

Milczenie o Hiobie
19:00

Milczenie o Hiobie

19:00

Fredraszki
19:00

Fredraszki
16:00

Fredraszki

19:00

Królowa Margot
16:00

Fredraszki

19:00

Królowa Margot
Teatr

Polonia
19:30

Kalina
19:30

Ich czworo
19:30

Ich czworo
19:30

Medea
19:30

Kolacja kanibali
19:30

Kolacja kanibali
19:30

Kolacja kanibali
Teatr

Powszechny
19:00

Wojna i pokój
19:00

Wojna i pokój
19:00

Wojna i pokój
Teatr

Rampa
19:00

Rent
19:00

Rent
Teatr

Roma
19:00

Tuwim dla dorosłych
19:00

Tuwim dla dorosłych
TR

Warszawa
19:00

Portret Doriana Graya
19:00

Portret Doriana Graya
19:00

Portret Doriana Graya
19:00

Portret Doriana Graya
Teatr

Studio
18:00

Jednocześnie

20:00

Iluzje
18:00

Jednocześnie

20:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:00

Ożenek
19:00

Ożenek
17:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku

19:00

Ożenek
17:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku

19:00

Ożenek
Teatr

Syrena
19:00

Syrena Music - Monika Borzym My Place
19:00

Makabreski - Muzyczny seans czarnego humoru
19:00

Kariera Nikodema Dyzmy
19:00

Hallo Szpicbródka
19:00

Hallo Szpicbródka
19:00

Plotka
Teatr

WARSawy
Teatr

Współczesny
19:00

Saszka
19:00

Saszka
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
Teatr Żydowski19:00

Pół żartem, pół serio
19:00

Pół żartem, pół serio
18:00

Pół żartem, pół serio
Teatr

6. piętro
18:00

10-lecie Paranienormalni
19:00

Bóg mordu
19:30

Bóg mordu
19:30

Czechow żartuje!
19:30

Czechow żartuje!
16:00 i 19:00

Central Park West