15.06.
poniedziałek
16.06.
wtorek
17.06.
środa
18.06.
czwartek
19.06.
piątek
20.06.
sobota
21.06.
niedziela
Nowy
Teatr
Och-Teatr19:30

Upadłe Anioły
19:30

Truciciel
19:30

Truciciel
19:30

Truciciel
19:30

Alicja ♥ Alicja
19:30

Romanca
17:00

Romanca
pożegnanie z tytułem

19:30

Prapremiera dreszczowca
Studio

Buffo
19:00

BOEING, BOEING – komedia sytuacyjna francuskiego dramaturga Marca Camolettiego
19:00

Hity Buffo - koncert
Teatr
ATENEUM
19:15

Nic się nie stało
19:00

Sceny niemalże małżeńskie...
19:00

Sceny niemalże małżeńskie...
Teatr
Capitol
19:00

Ireneusz Krosny: "Mowa ciała" - nowy program
19:00

Przyszedł mężczyzna do kobiety
19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
19:00

Klub mężusiów
19:00

Kiedy kota nie ma...
Teatr
Dramatyczny
19:00

Wzrusz moje serce
(ul Kasprzaka 22)
19:00

Wzrusz moje serce
(ul Kasprzaka 22)
19:00

Don Juan
(ul. Olesińska 21)
19:00

Kupiec wenecki
(pl. Defilad 1)

19:00

Don Juan
(ul. Olesińska 21)
19:00

Kupiec wenecki

(pl. Defilad 1)

19:30

Red
(pl. Defilad 1)

17:00

Kabaret Na Koniec Świata
(ul. Olesińska 21)
19:30

Red
(pl. Defilad 1)

17:00

Kabaret Na Koniec Świata
(ul. Olesińska 21)
Teatr
Druga
Strefa
Teatr
IMKA
19:00

hamlet
Teatr
Kamienica
20:00

Wiera Gran
19:30

Intryga

19:00

4 tony podłogi
Teatr
Komedia
19:30

Koncert piosenek Zbigniewa Łapińskiego
19:00

Klejnoty
19:00

Klejnoty
19:00

Zorro
19:00

Zorro
19:00

Zorro
16:00

Zwariowana terapia
Teatr

Kwadrat
19:30

Rozkwaś Polaka
spektakl gościnny
19:30

Rozkwaś Polaka
spektakl gościnny
Teatr
Mazowiecki
19:00

Belfer
19:00

Miłość
17:00

Lekcja
Teatr
Narodowy
19:30

Fredraszki

20:00

Msza za miasto Arras
19:00

Milczenie o Hiobie

19:30

Fredraszki

20:00

Msza za miasto Arras
19:00

Milczenie o Hiobie

19:30

Fredraszki

20:00 Msza za miasto Arras
19:00

Milczenie o Hiobie
19:00

Królowa Margot
19:00

Królowa Margot
Teatr
Ochoty
19:00

Stalker. Interpretacja – letni przegląd Teatru Ochoty
19:00

Stalker. Interpretacja – letni przegląd Teatru Ochoty
Teatr
Polonia
19:30

Raj dla opornych
19:30
Raj dla opornych
19:30

Raj dla opornych
19:30

Raj dla opornych
19:30

Konstelacje
17:00

Kantata na cztery skrzydła

19:30

32 omdlenia
17:00

Kantata na cztery skrzydła

19:30

32 omdlenia
Teatr
Powszechny
19:00

Fantazy
PREMIERA
19:00

Fantazy
19:00

Fantazy
Teatr
Rampa
Teatr
Roma
19:00

KACPER KUSZEWSKI "Album rodzinny" impreza gościnna
19:00

MAMMA MIA!
19:00

MAMMA MIA!

19:30

Berlin, czwarta rano
19:00

MAMMA MIA!

19:30

Berlin, czwarta rano
19:00

MAMMA MIA!
15:00 i 19:00

MAMMA MIA!
17:00

MAMMA MIA!
TR
Warszawa
20:00

#jaś#i#małgosia
Teren TR. Finał
19:00 i 21:30

Grind/r
Teren TR. Finał
20:00

#jaś#i#małgosia
Teren TR. Finał
Teatr
Studio
19:00

Efekt
19:00

Efekt

21:00

Utalentowany pan Riplay
19:00

Utalentowany pan Riplay
19:00

Utalentowany pan Riplay
19:00

Rewizor
19:00

Rewizor
19:00

Rewizor
Teatr
Syrena
20:00

United Solo Europe: Jan Peszek
20:00

United Solo Europe: Yokko
20:00

United Solo Europe: Bill Bowers
20:00

United Solo Europe: Sandy Simona
20:00

United Solo Europe: Aurora Lagattuta
20:00

United Solo Europe: Julian Goldhagen
20:00

United Solo Europe: Anna Serafińska
Teatr
WARSawy
20:00

Kompleks Portnoya
20:00

Kompleks Portnoya
20:00

Ofiara
Teatr
Współczesny
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
Teatr
Żydowski
Teatr
6. piętro
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

Fredro Dla Dorosłych–Mężów i Żon*
19:30

Fredro Dla Dorosłych–Mężów i Żon*
18:00

Słoneczni chłopcy
18:00

Słoneczni chłopcy