15.02.

poniedziałek
16.02.

wtorek
17.02.

środa
18.02.

czwartek
19.02.

piątek
20.02.

sobota
21.02.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:00

Maria Callas. Master Class
19:00

Maria Callas. Master Class
19:30

Truciciel
19:30

Truciciel
19:00

Prapremiera dreszczowca
16:00

Czesław – spowiedź emigranta

19:00

Prapremiera dreszczowca
19:30

Czesław – spowiedź emigranta

16:30

Prapremiera dreszczowca
Studio

Buffo
19:00

WIECZÓR LATYNOSKI W BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR FRANCUSKI W BUFFO - koncert
19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
16:00 i 19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
19:00

BOEING, BOEING – komedia sytuacyjna francuskiego dramaturga Marca Camolettiego
19:00

ODCHODZĘ WRACAM - koncert Mirosława Czyżykiewicza
19:00

WIECZÓR WŁOSKI W BUFFO – koncert
TR

Warszawa
18:00

Dokument podróży
18:00

Dokument podróży
18:00

Dokument podróży
Teatr

ATENEUM
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie

19:15

Artur Andrus - recital kabretowy
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie

19:15

Artur Andrus - recital kabretowy
19:00

Niech no tylko zakwitną jabłonie

19:15

Monday - Day Andrzej Poniedzielski
19:00

Kolacja dla głupca

19:30

Jacek Kaczmarski - lekcja historii
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Nastasja Filipowna

17:00 i 19:30

Jacek Kaczmarski - lekcja historii
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Nastasja Filipowna

19:30

Jacek Kaczmarski - lekcja historii
Teatr

Capitol
19:00

Dajcie mi Tenora!
19:00

Między łóżkami
19:00

Di, Viv i Rose
19:00

Kiedy kota nie ma...

19:30

Między łóżkami
18:30

Pomalu, a jeszcze raz!

19:00

Dajcie mi Tenora!
18:00

Di, Viv i Rose

19:00

Przekręt (nie)doskonały
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

Awantura w Chioggi
PREMIERA
19:00

Awantura w Chioggi
19:00

Awantura w Chioggi
19:00

Awantura w Chioggi
19:30

ZA CHWILĘ. CZTERY SPOSOBY NA ŻYCIE I JEDEN NA ŚMIERĆ
19:00

ZA CHWILĘ. CZTERY SPOSOBY NA ŻYCIE I JEDEN NA ŚMIERĆ

19:00

projekt zero: WALIZKA
PREMIERA
19:00

projekt zero: WALIZKA
Teatr

Dramatyczny
19:00

Nasza klasa
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Trzy siostry
(pl. Defilad 1)
19:00

Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie
(ul. Kasprzaka 22)
19:30

Kobiety bez znaczenia
PREMIERA
(pl. Defilad 1)

19:00

Letnie osy kąsają nas nawet w listopadzie
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Biedny ja, suka i jej nowy koleś
(ul. Olesińska 21)
19:00

Noc żywych Żydów
(pl. Defilad 1)

19:30

Kobiety bez znaczenia
(pl. Defilad 1)

19:00

Biedny ja, suka i jej nowy koleś
(ul. Olesińska 21)
19:00

Noc żywych Żydów
(pl. Defilad 1)

19:30

Kobiety bez znaczenia
(pl. Defilad 1)

17:00

Wszyscy moi synowie
(ul. Kasprzaka 22)

17:00

Gogol
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
20:00

Czkawka
20:00

Czkawka
Teatr

IMKA
19:00

Henryk Sienkiewicz. Greatest hits.
19:00

Lunch o północy
/spektakl gościnny/
Teatr

Kamienica
19:30

Jak się kochają w niższych sferach
19:30

Intryga
19:00

Sceny z życia małżeńskiego

19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
20:00

DZIŚ WIECZÓR ARSZENIK, CZYLI KOMEDIA Z KAWĄ

19:30

Wiera Gran
Teatr

Komedia
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Zwariowana terapia
16:00

Zwariowana terapia
Teatr

Kwadrat
19:00

Przez park na bosaka
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Okno na parlament
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Okno na parlament
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
16:00 i 19:00

Medium
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
16:00 i 19:00

Przyjazne dusze
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
Teatr

Mazowiecki
19:00

Diabelski młyn
Teatr

Młyn
19:00

Draka
Teatr

Narodowy
19:00

Królowa Margot

19:00

Łysa śpiewaczka
19:00

Królowa Margot

19:00

Łysa śpiewaczka
19:00

Łysa śpiewaczka

19:00

Fortepian pijany
19:00

Fortepian pijany
16:00

Opowiadanie brazylijskie

19:00

W mrocznym mrocznym domu
16:00

Opowiadanie brazylijskie

19:00

W mrocznym mrocznym domu
Teatr

Ochoty
19:00

SMUTNO SIEDZIEĆ W SWOIM KRZEŚLE I KOMBINUJĄ TE WOJNY
/Festiwal Gorzkie Żale/
19:00

SMUTNO SIEDZIEĆ W SWOIM KRZEŚLE I KOMBINUJĄ TE WOJNY
/Festiwal Gorzkie Żale/
Teatr

Polski
20:00

GOŚCIE W POLSKIEM:
Pożar w Burdelu
20:00

GOŚCIE W POLSKIEM:
Pożar w Burdelu
20:00

GOŚCIE W POLSKIEM:
Pożar w Burdelu
21:00

GOŚCIE W POLSKIEM:
Pożar w Burdelu
Teatr

Polonia
19:30

Kto się boi Virginii Woolf?
19:30

Kto się boi Virginii Woolf?
19:30

Kto się boi Virginii Woolf?
19:30

Kto się boi Virginii Woolf?
19:00

Danuta W.
17:00

Mgnienie

19:00

Danuta W.
17:00

Mgnienie

19:00

Shirley Valentine
Teatr

Powszechny
12:00

Iwona, księżniczka z Burbona
18:00

Iwona, księżniczka z Burbona
12:00

Iwona, księżniczka z Burbona
19:00

Krzyczcie, Chiny!
19:00

Krzyczcie, Chiny!
17:00

Krzyczcie, Chiny!
Teatr

Rampa
19:30

LATAJĄCY CYRK MONTY PYTHONA
19:30

LATAJĄCY CYRK MONTY PYTHONA
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Mamma mia!

19:30

Tuwim dla dorosłych
19:00

Mamma mia!

19:30

Tuwim dla dorosłych
19:00

Mamma mia!

19:30

Tuwim dla dorosłych
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!

19:30

DOBRY WIECZÓR JAZZ: "Straszni Panowie Trzej"
17:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Krople na rozpalone kamienie
19:00

Krople na rozpalone kamienie
19:00

Klan wdów
19:00

Klan wdów
Teatr

Soho
Teatr

Studio
19:00

Rewizor
19:00

Rewizor
19:00

Rewizor
16:00

Baby Doll

19:00

Rewizor
Teatr

Syrena
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
19:00

Ruby
19:00

Ruby
19:00

Ruby
Teatr

Współczesny
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
Teatr

XL
19:00

Jadwiga
19:00

Korpostory
Teatr

Żydowski
19:00

Sklep przy głównej ulicy

ODWOŁANY
19:00

Sklep przy głównej ulicy

ODWOŁANY
19:00

Od serca do serca - recital Moniki Chrząstowskiej w repertuarze Wiery Gran
19:00

Oberża pod złotym rogiem
19:00

Oberża pod złotym rogiem
14:00

Bagaże kultury

18:00

Oberża pod złotym rogiem
Teatr

6. piętro
19:30

Central Park West
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania