14.12.

poniedziałek
15.12.

wtorek
16.12.

środa
17.12.

czwartek
18.12.

piątek
19.12.

sobota
20.12.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Upadłe anioły
19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
16:30

One mąż show

19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
16:30

One mąż show

19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
Studio

Buffo
9:30 i 12:30

THE CANTERVILLE GHOST
/spektakl w języku angielskim/

19:00

SEXTET czyli ROMA I JULIAN komedia autorstwa Krzysztofa Jaroszyńskiego
9:00 i 12:00

THE CANTERVILLE GHOST
/spektakl w języku angielskim/

19:00

UKOCHANY KRAJ... - czyli PRL w piosence
9:00 i 12:00

THE CANTERVILLE GHOST
/spektakl w języku angielskim/

19:00

HITY BUFFO - koncert
9:00 i 12:00

THE CANTERVILLE GHOST
/spektakl w języku angielskim/

19:00

WIECZÓR LATYNOSKI W BUFFO - koncert
9:00 i 12:00

THE CANTERVILLE GHOST
/spektakl w języku angielskim/

19:00

TYLE MIŁOŚCI – szlagiery filmowe i kabaretowe z lat 20. i 30.
19:00

WIECZÓR BAŁKAŃSKI W BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR WŁOSKI W BUFFO – koncert
Teatr

ATENEUM
19:00

Dziewice i mężatki

19:15

Papieżyca
19:00

Dziewice i mężatki

19:15

Papieżyca

19:30

Krzysztof Tyniec - recital "Dopokąd"
19:00

Dziewice i mężatki
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Nastasja Filipowna
17:00

Kolacja dla głupca

17:30

Nastasja Filipowna
17:00
Kolacja dla głupca
Teatr

Capitol
18:00 i 21:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - "Jerzyk dzisiaj nie pije"
19:00

Dajcie mi tenora!
19:00

Przekręt (nie) doskonały
Teatr

Dramatyczny
19:30

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)
19:30

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)

19:00

Bent
(ul. Olesińska 21)
19:00

Wzrusz moje serce
(ul. Kasprzaka22)
19:00
Bent
(ul. Olesińska 21)
19:30

Moja pierwsza śmierć w Wenecji
(pl. Defilad 1)

19:00

Kabaret Na Koniec Świata
(ul. Olesińska 21)
17:30

Moja pierwsza śmierć w Wenecji
(pl. Defilad 1)

17:00

Kabaret Na Koniec Świata
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
20:00

Czkawka
20:00

Skazane na ogień
Teatr

IMKA
19:00

Dzienniki
17:00

Dzienniki
Teatr

Kamienica
19:30

Psiunio
19:00

Zazdrość

20:00

Wiera Gran
19:30

Don Kichot z kamienicy
18:00

Don Kichot z kamienicy
Teatr

Komedia
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Konserwator
19:00

Konserwator
Teatr

Kwadrat
19:00

Berek czyli upiór w moherze
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Berek czyli upiór w moherze
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Ślub doskonały
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Ślub doskonały
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
15:30 i 19:00

Przez park na bosaka
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
18:00

Przez park na bosaka
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
Teatr

Mazowiecki
19:00

Miłość
19:00

Grace i Gloria
/spektakl gościnny/
Teatr

Narodowy
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu
20:00

Msza za miasto Arras
19:30

Opowiadanie brazylijskie

20:00

Msza za miasto Arras
19:30

Opowiadanie brazylijskie
Teatr

Ochoty
19:00

KALINO MALINO CZERWONA JAGODO
Teatr

Polski
19:30

Thermidor
19:00

Szkoła żon

19:30

Thermidor
19:30

Dziewczynki
19:00

Cyd

19:30

Emigranci
17:00

Cyd

19:30

Emigranci
Teatr

Polonia
19:00

Boska!
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
17:00

Mgnienie

19:00

32 omdlenia
17:00

Mgnienie

19:00

32 omdlenia
Teatr

Powszechny
19:30

Nieznośnie długie objęcia
19:30

Nieznośnie długie objęcia
19:30

Nieznośnie długie objęcia
19:30

Dziewczyny do wzięcia

18:00

Zofia
18:00

Zofia
Teatr

Rampa
Teatr

Roma
19:00

AGA ZARYAN - "CHRISTMAS SONGS"
TR

Warszawa
19:00

Możliwość wyspy
19:00

Możliwość wyspy
19:00

Możliwość wyspy
19:00

Możliwość wyspy
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Martwa królewna
/spektakl grany gościnnie w Bemowskim Centrum Kultury/
19:00

Martwa królewna
/spektakl grany gościnnie w Bemowskim Centrum Kultury/
19:00

Domek trzech dziewcząt
16:00

Klan wdów
Teatr

Soho
Teatr

Studio
19.00

Utalentowany pan Ripley
19.00

Utalentowany pan Ripley
19.00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
20.00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku

17.00

Jednocześnie
19:00

Efekt

17:00

Jednocześnie
19:00

Efekt
Teatr

Syrena
19:00

Zamach na MoCarta
19:30

OF LOVE - wieczór baletowy
/spektakl gościnny/
19:00

Skaza
19:00

Skaza
19:00

Klub Hipochondryków
18:00

Hallo Szpicbródka
Teatr

WARSawy
Teatr

Współczesny
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Ludzie i anioły

19:00

Zabójca
19:00

Ludzie i anioły

19:00

Zabójca
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
Teatr

Żydowski
19:00

…coś jeszcze musiało być
PREMIERA
19:00

…coś jeszcze musiało być
18:00

…coś jeszcze musiało być
Teatr

6. piętro
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania
18:00

Polityka
18:00

Polityka
Teatr

XL
20:00

Psychoterapia
20:00

Psychoterapia
Teatr

Młyn
19:00

Córka
Teatr

TrzyRzecze