14.11.

poniedziałek
15.11.

wtorek
16.11.

środa
17.11.

czwartek
18.11.

piątek
19.11.

sobota
20.11.

niedziela
Teatr

Nowy
Och-Teatr19:30

Weekend z R.
19:30

Prapremiera dreszczowca
19:30

Prapremiera dreszczowca
19:30

Kto nas odwiedzi
19:30

Kto nas odwiedzi
16:00

Maria Callas. Master Class

20:00

Czesław - spowiedź emigranta
16:00

Czesław - spowiedź emigranta

19:00

Maria Callas. Master Class
Studio

Buffo
19:00

SEXTET czyli ROMA I JULIAN komedia autorstwa Krzysztofa Jaroszyńskiego
19:00

WIECZÓR FRANCUSKI W BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR LATYNOSKI W BUFFO - koncert
19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
16:00 i 19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
15:00 i 18:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
TR

Warszawa
17:00

KIM
/Spektakl prezentowany w ramach przeglądu TR.DOC/

20:00

Piłkarze
/Spektakl prezentowany w ramach przeglądu TR.DOC/
19:00

Piłkarze
/Spektakl prezentowany w ramach przeglądu TR.DOC/
20:00

Warsaw Calling
/Spektakl prezentowany w ramach przeglądu TR.DOC/
Teatr

ATENEUM
19:15

Nastasja Filipowna
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Nastasja Filipowna
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Nastasja Filipowna
19:00

Kolacja dla głupca
16:00

W progu

19:30

Tramwaj zwany pożądaniem

17:00 i 19:15

Jacek Kaczmarski - lekcja historii
16:00

W progu

19:00

Tramwaj zwany pożądaniem
Teatr

Capitol
19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - Maj zaczyna się we wtorek

19:30

Kiedy kota nie ma...
19:00

Klimakterium ... i już

19:30

Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty
19:00

Przekręt (nie)doskonały
19:00

Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty
19:30

Dajcie mi Tenora!
15:00 i 19:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

15:30 i 19:30

Kiedy kota nie ma...
19:00

Dajcie mi Tenora!

20:00

Przekręt (nie)doskonały
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

Osama bohater
19:00

Osama bohater
19:00

Osama bohater
19:00

Osama bohater
Teatr

Dramatyczny
19:00

Szalbierz
(pl. Defilad 1)
19:30

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)
19:30

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)

19:30

Niedźwiedź Wojtek
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Wizyta starszej pani
(pl. Defilad 1)

19:00

Niedźwiedź Wojtek
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Coming out
(ul. Olesińska 21)
19:00

Wizyta starszej pani
(pl. Defilad 1)

17:00

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

Niedźwiedź Wojtek
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Coming out
(ul. Olesińska 21)
17:00

Coming out
(ul. Olesińska 21)

19:30

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)
Teatr

Druga

Strefa
20:00

19 minut
20:00

19 minut
Teatr

IMKA
19:00

Scenariusz dla...
Teatr

Kamienica
19:30

Miłość i polityka
19:30

Jak się kochają w niższych sferach
19:00

Sceny z życia małżeńskiego

20:00

Nareszcie w Dudapeszcie
16:00

Intryga

20:00

Wieczór kabaretowy Emiliana Kamińskiego
16:00

Festiwal Kapel Warszawskich

18:30

Wszystko o mężczyznach
Teatr

Komedia
19:00

Konserwator
19:00

Konserwator
17:30

Konserwator
19:00

Człowiek dwóch szefów
15:00 i 19:00

Człowiek dwóch szefów
16:00

Człowiek dwóch szefów
Teatr

Kwadrat
19:00

Czego nie widać

PREMIERA
19:00

Czego nie widać
18:00

Czego nie widać
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Młyn
Teatr

Narodowy
19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

Tango

19:30

Msza za miasto Arras
16:00

Tango

19:30

Msza za miasto Arras
19:00

Tango
Teatr

Ochoty
19:00

Triatlon
19:00

Triatlon
19:00

Stalker. Interpretacja
19:00

Stalker. Interpretacja
Teatr

Polski
18:00



Koncert finałowy III Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anna German
/wyst

Koncert finałowy III Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anna German
/występy gościnne/
19:30

Końcówka
19:30

Końcówka
19:00

Anda
19:00

Anda
Teatr

Polonia
19:30

Chłopcy

PREMIERA
17:00

Zabawa

19:30

Chłopcy
17:00

Zabawa

19:30

Chłopcy
Teatr

Powszechny
19:30

Dziewczyny do wzięcia
19:30

Dziewczyny do wzięcia

19:30

Wściekłość
19:30

Dziewczyny do wzięcia

19:30

Wściekłość
18:00

Dziewczyny do wzięcia

19:30

Wściekłość
Teatr

Rampa
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
Teatr

Muzyczny

Roma
20:30

Kabaret Skeczów Męczących "Pod prądem"
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Martwa królewna
19:00

Martwa królewna
Teatr

Soho
19:30

Tajemniczy klient
19:30

Tajemniczy klient
19:30

Tajemniczy klient
19:30

Zwierzęta | Wojtek
19:30

Zwierzęta | Wojtek
Teatr

Studio
18:00

Jaskinia

20:00

Jakobi i Leidental
18:00

Jaskinia

20:00

Jakobi i Leidental
19:00

Jakobi i Leidental
19:00

Wichrowe Wzgórza
17.00

Ćwiczenia stylistyczne

19.00

Wichrowe Wzgórza
17.00

Ćwiczenia stylistyczne

19.00

Wichrowe Wzgórza
Teatr

Syrena
19:00

Frankenstein
19:00

Frankenstein
18:00

Innercity Ensemble
/Syrena Music/
Teatr

TrzyRzecze
19:00

Piaskownica
Teatr

WARSawy
19:00

Ceremonie zimowa
19:00

Taśma
Teatr

Współczesny
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Ludzie i anioły
19:15

Lepiej już było...

19:00

Bucharest Calling
19:15

Lepiej już było...

19:00

Bucharest Calling
19:15

Lepiej już było...

19:00

Bucharest Calling
19:15

Lepiej już było...
Teatr

XL
20:00

Porodówka
20:00

Porodówka
20:00

Porodówka
Teatr

Żydowski
Teatr

6. piętro
19:30

Zagraj to jeszcze raz, Sam
20:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Fredro dla Dorosłych-Mężów i Żon
18:00

Fredro dla Dorosłych-Mężów i Żon
18:00

Fredro dla Dorosłych-Mężów i Żon