14.09.

poniedziałek
15.09.

wtorek
16.09.

środa
17.09.

czwartek
18.09.

piątek
19.09.

sobota
20.09.

niedziela
Nowy

Teatr
20:00

Exhausted / Wyczerpani
20:00

Exhausted / Wyczerpani
20:00

Exhausted / Wyczerpani
Och-Teatr19:30

Maria Callas. Master class
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Prapremiera dreszczowca
17:00

Alicja ♥ Alicja

20:00

Prapremiera dreszczowca
19:30

Prapremiera dreszczowca
Studio

Buffo
19:00

WIECZÓR WŁOSKI W BUFFO – koncert
19:00

WIECZÓR FRANCUSKI W BUFFO - koncert
19:00

musical ROMEO I JULIA
16:00 i 19:00

musical ROMEO I JULIA
19:00

UKOCHANY KRAJ... - czyli PRL w piosence
Teatr

ATENEUM
19:00

Rzeźnia

19:15

Monday-Day Andrzej Poniedzielski
19:00

Rzeźnia

19:15

Monday-Day Andrzej Poniedzielski
19:15

Błogie dni
PREMIERA
18:00

Kasta la vista

19:15

Błogie dni
Teatr

Capitol
19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju – „Jerzyk dzisiaj nie pije”
19:00

Kiedy kota nie ma...
19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
19:00

Przekręt (nie)doskonały
19:00

TRIBUTE TO JANTAR
19:30

Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania
Teatr

Dramatyczny
19:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Absolwent
(pl. Defilad 1)

19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(ul. Kasprzaka 22)
Teatr

Druga

Strefa
20:00

MacDeath
/Teatr Strefa Otwarta we Wrocławiu/
20:00

BOYLESQUE SHOW
Teatr

IMKA
19:00

Opis obyczajów III
19:00

Opis obyczajów III
Teatr

Kamienica
19:30

Kolacja na cztery ręce
19:30

Kolacja na cztery ręce
19:30

Intryga
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
Teatr

Komedia
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
18:00

Ostra jazda
Teatr

Kwadrat
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
19:00

Co ja Panu zrobiłem, Pignon?
16:00 i 19:00

Co ja Panu zrobiłem, Pignon?
16:00 i 19:00

Szalone nożyczki
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Narodowy
19:00

Tartuffe albo Szalbierz

19:00

Tartuffe albo Szalbierz

20:00

Msza za miasto Arras
20:00

Msza za miasto Arras
16:00

Opowiadanie brazylijskie

20:00

Msza za miasto Arras
16:00

Opowiadanie brazylijskie

20:00

Msza za miasto Arras
Teatr

Ochoty
19:00

Mały ma dziewczynę
19:00

Mały ma dziewczynę
19:00

33 powieści, które każdy powinien znać
19:00

33 powieści, które każdy powinien znać
Teatr

Polonia
19:30

Raj dla opornych
19:00

Danuta W.
19:30

Ich czworo
19:30

Ich czworo
19:30

Kalina
16:30

Konstelacje

19:30

Matka polka terrorystka
17:00

Ojciec Bóg

19:30

Kobiety w sytuacji krytycznej
Teatr

Polski
19:30

Cygan w Polskim. Życie jest piosenką
Teatr

Powszechny
19:30

Dziewczyny do wzięcia
19:30

Dziewczyny do wzięcia
Teatr

Rampa
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
Teatr

Roma
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
TR

Warszawa
Teatr

Studio
18:00

Jak zostałam wiedźmą
19:00

Ćwiczenia stylistyczne
19:00

Ćwiczenia stylistyczne

20.30

NATALIA SIKORA I MARCIN JANUSZKIEWICZ śpiewają... Joplin, Osiecką, Hendrixa i Szpilmana
18:00

Ćwiczenia stylistyczne

20:00

Oleanna
17:00

Efekt

20:00

Oleanna
18:00

Efekt

20:00

Oleanna
Teatr

Syrena
19:00

Plotka
19:00

Czarodziejska Góra
19:00

Czarodziejska Góra
18:00

Syrena Music - Chłopcy Kontra Basia
Teatr

WARSawy
20:00

Kompleks Portnoya
20:00

Kompleks Portnoya
20:00

Ruby
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Zabójca
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Zabójca
19:00

Taniec albatrosa
Teatr

Żydowski
19:00

Kamienica na Nalewkach
19:00

Kamienica na Nalewkach
14:00

Bagaże kultury. Andrzej Krakowski

18:00

Kamienica na Nalewkach
Teatr

6. piętro
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

MŁYNARSKI obowiązkowo!
Gość specjalny: Marian Opania
19:30

MŁYNARSKI obowiązkowo!
Gość specjalny: Marian Opania
19:30

MŁYNARSKI obowiązkowo!
Gość specjalny: Krzysztof Tyniec
19:30

MŁYNARSKI obowiązkowo!
Gość specjalny: Krzysztof Tyniec