13.07.

poniedziałek
14.07.

wtorek
15.07.

środa
16.07.

czwartek
17.07.

piątek
18.07.

sobota
19.07.

niedziela
Och-Teatr19:30

Truciciel
19:30

Darkroom
pożegnanie z tytułem
19:30

Mayday 2
19:30

Mayday 2
19:30

Mayday 2
19:30

Mayday
19:30

Mayday
Studio
Buffo
19:00

Sextet czyli Roma i Julian
Teatr
Capitol
19:00

Między łóżkami
19:00

Dzikie żądze
19:00

Kiedy kota nie ma
19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
Teatr
Dramatyczny
19:00

Nosorożec
(pl. Defilad 1)

19:00

Letnie osy kąsaną nas nawet w listopadzie
(Kasprzaka 22)

19:00

Merlin. Inna historia
(ul. Olesińska 21)
19:00

Nosorożec
(pl. Defilad 1)

19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)

19:00

Letnie osy kąsaną nas nawet w listopadzie
(Kasprzaka 22)

19:00

Merlin. Inna historia
(ul. Olesińska 21)
19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)

19:00

Exterminator
(Kasprzaka 22)

19:00

Rosyjski kontrakt
(Olesińska 21)
19:00

Trzy siostry
(pl. Defilad 1)
19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)

18:00

Wzrusz moje serce
(Kasprzaka 22)

20:00

Rosyjski kontrakt
(Olesińska 21)
19:00

Młody Stalin
(pl. Defilad 1)

19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)

19:00

Wzrusz moje serce
(Kasprzaka 22)
Teatr
Ochoty
19:00

Mały ma dziewczynę – letni przegląd Teatru Ochoty
19:00

Mały ma dziewczynę – letni przegląd Teatru Ochoty
Teatr
Polonia
17:00

Związek otwarty
WSTĘP WOLNY
(pl. Konstytucji)

19:30

Raj dla opornych
17:00

Związek otwarty
WSTĘP WOLNY
(pl. Konstytucji)

19:30

Raj dla opornych
17:00

Związek otwarty
WSTĘP WOLNY
(pl. Konstytucji)

19:30

Raj dla opornych
17:00

Starość jest piękna
WSTĘP WOLNY
(pl. Konstytucji)

19:30

Kalina
17:00

Starość jest piękna
WSTĘP WOLNY
(pl. Konstytucji)

19:30

Kalina
17:00

Jaś i Małgosia
WSTĘP WOLNY
(pl. Konstytucji)

19:30

Chodź ze mną do łóżka
17:00

Jaś i Małgosia
WSTĘP WOLNY
(pl. Konstytucji)

19:30

Zbrodnia z premedytacją
Teatr
Studio
19:00

Berek czyli upiór w moherze gościnnie spektakl Teatru Kwadrat
19:00

Berek czyli upiór w moherze gościnnie spektakl Teatru Kwadrat
19:00

Berek czyli upiór w moherze gościnnie spektakl Teatru Kwadrat
19:00

Berek czyli upiór w moherze gościnnie spektakl Teatru Kwadrat
19:00

Berek czyli upiór w moherze gościnnie spektakl Teatru Kwadrat
19:00

Berek czyli upiór w moherze gościnnie spektakl Teatru Kwadrat
Teatr
6. piętro
19:00

Fredro dla dorosłych – mężów i żon
19:00

Fredro dla dorosłych – mężów i żon
19:00

Atramentowa – Recital Stanisławy Celińskiej
19:00

Atramentowa – Recital Stanisławy Celińskiej
Teatr
Kwadrat
19:00

Berek czyli upiór w moherze gościnnie grany w Teatrze Studio
19:00

Berek czyli upiór w moherze gościnnie grany w Teatrze Studio
19:00

Berek czyli upiór w moherze gościnnie grany w Teatrze Studio
19:00

Berek czyli upiór w moherze gościnnie grany w Teatrze Studio
19:00

Berek czyli upiór w moherze gościnnie grany w Teatrze Studio
19:00

Berek czyli upiór w moherze gościnnie grany w Teatrze Studio