13.06.

poniedziałek
14.06.

wtorek
15.06.

środa
16.06.

czwartek
17.06.

piątek
18.06.

sobota
19.06.

niedziela
Teatr

Nowy
Och-Teatr19:30

Kto nas odwiedzi

PREMIERA
19:30

Kto nas odwiedzi
16:30

One mąż show

19:30

Kto nas odwiedzi
16:30

One mąż show

19:30

Kto nas odwiedzi
Studio

Buffo
19:00

HITY BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR FRANCUSKI W BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR BAŁKAŃSKI W BUFFO - koncert
19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
16:00 i 19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
19:00

WELCOME HOME BOYS w wykonaniu Kinoteatru MUMIO
TR

Warszawa
20:00

Między nami dobrze jest /spektakl gościnny z PWST Kraków/
20:00

Między nami dobrze jest /spektakl gościnny z PWST Kraków/
Teatr

ATENEUM
19:30

Demon teatru
19:30

Demon teatru

19:15

Monday - Day Andrzej Poniedzielski
19:30

Demon teatru

19:15

Jacek Kaczmarski - lekcja historii
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Jacek Kaczmarski - lekcja historii
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Jacek Kaczmarski - lekcja historii

19:30

Nastasja Filipowna
19:00

Kolacja dla głupca

19:15

Nastasja Filipowna
Teatr

Capitol
19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju - "Jerzyk dzisiaj nie pije"
19:00

Przekręt (nie)doskonały
19:00

Hawaje, czyli przygody siostry Jane

19:30

Kiedy kota nie ma...
18:30

Dwie połówki pomarańczy

19:00

Dajcie mi Tenora!
18:00

Klimakterium ... i już
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

ZA CHWILĘ. CZTERY SPOSOBY NA ŻYCIE I JEDEN NA ŚMIERĆ
19:00

FARSA NA TRZY SYPIALNIE
19:00

FARSA NA TRZY SYPIALNIE
19:00

FARSA NA TRZY SYPIALNIE
17:00

BARBARZYŃCY
19:00

BARBARZYŃCY
Teatr

Dramatyczny
19:00

Miarka za miarkę
(pl. Defilad 1)

19:00

Wieczór współczesnej
pantomimy
skład międzynarodowy
(ul. Kasprzaka 22)
XVI Międzynarodowy
Festiwal Sztuki Mimu
19:00

Miarka za miarkę
(pl. Defilad 1)

19:00

Obrzydliwcy
(ul.Olesińska 21)
19:30

Cudotwórca
(p. Defilad 1)

18:00 i 20:00

Lustro 0 scena plastyczna
(ul. Kasprzaka 22)
XVI Międzynarodowy
Festiwal Sztuki Mimu

19:00

Obrzydliwcy
(ul.Olesińska 21)
19:30

Cudotwórca
(p. Defilad 1)

19:00

Bachantki
(ul. Kasprzaka 22)
XVI Międzynarodowy
Festiwal Sztuki Mimu
Teatr

Druga

Strefa
20:00

Noc Helvera

PREMIERA
20:00

Noc Helvera
Teatr

IMKA
18:00 i 20:00

Pozytywni
Teatr

Kamienica
19:00

Sceny z życia małżeńskiego
19:00

Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą
Teatr

Komedia
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
19:00

Żona potrzeba od zaraz...
19:00

Żona potrzeba od zaraz...
Teatr

Kwadrat
19:00

Medium
19:00

Medium
19:00

Ślub doskonały
19:00

Ślub doskonały
19:00

Berek, czyli upiór w moherze
19:00

Berek, czyli upiór w moherze
Teatr

Mazowiecki
19:00

Grace i Gloria
19:00

Boże mój!
Teatr

Młyn
19:00

Córka
19:00

Córka
Teatr

Narodowy
19:00

Kordian

19:00

Białe małżeństwo

19:30

Msza za miasto Arras
19:00

Kordian

19:00

Białe małżeństwo

19:30

Msza za miasto Arras
19:30

Fortepian pijany
19:00

Udręka życia

19:30

Fortepian pijany
19:00

Udręka życia
Teatr

Ochoty
19:00

STALKER. INTERPRETACJA
19:00

STALKER. INTERPRETACJA
Teatr

Polski
19:30

Szkoda, że jest nierządnicą
19:30

Szkoda, że jest nierządnicą
19:30

Szkoda, że jest nierządnicą
19:30

Szekspir Forever!
Teatr

Polonia
19:00

32 Omdlenia
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
Teatr

Powszechny
19:30

Nieznośnie długie objęcia
19:30

Nieznośnie długie objęcia
19:30

Nieznośnie długie objęcia
19:00

Dziewczyny do wzięcia
Teatr

Rampa
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

PIWNICA POD BARANAMI:60-LECIE
/spektakl gościnny/
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
16:00 i 19:00

Mamma mia!

19:30

Pięć ostatnich lat
17:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Seksbomba
19:00

Harcerki
19:00

Harcerki
Teatr

Soho
19:30

Burza
19:30

Burza
19:30

Burza
Teatr

Studio
19.30

Pozwól mi spróbować jeszcze raz — recital Ewy Błaszczyk
19:00

Rachatłukum
20:00

Iluzje
19:00

Iluzje

21:00

Rachatłukum
Teatr

Syrena
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Plotka
19:00

Frankenstein
19:00

Frankenstein
19:00

Frankenstein
Teatr

TrzyRzecze
19:00

Simy na stażu
19:00

Simy na stażu
Teatr

WARSawy
19:00

Taśma
19:00

Taśma
19:00

Gdy ja to my
(spektakl gościnny)
19:00

Gdy ja to my
(spektakl gościnny)
19:30

FREEDOM (spektakl gościnny)
17:00

FREEDOM (spektakl gościnny)
Teatr

Współczesny
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Bucharest Calling
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Bucharest Calling
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
Teatr

XL
Teatr

Żydowski
Teatr

6. piętro
19:30

Bóg mordu
19:30

Bóg mordu
18:00

Czechow żartuje!
18:00

Czechow żartuje!