13.04.

poniedziałek
14.04.

wtorek
15.04.

środa
16.04.

czwartek
17.04.

piątek
18.04.

sobota
19.04.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Stosunki prawne
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:00

Biała bluzka
17:00

Miłość blondynki

20:00

Szymon Majewski – Wieczór fOCHu odc. 4
17:00

Miłość blondynki

19:30

Szymon Majewski – Wieczór fOCHu odc. 4
Studio

Buffo
19:00

Hity Buffo
19:00

WIECZÓR LATYNOSKI W BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR FRANCUSKI W BUFFO - koncert
16:00 i 19:00

Musical METRO w Buffo
16:00 i 19:00

Musical METRO w Buffo
19:00

Musical METRO w Buffo
Teatr

ATENEUM
19:00

Kolacja dla głupca

19:30

Jacek Kaczmarski – Lekcja historii
19:00

Kolacja dla głupca

19:30

Jacek Kaczmarski – Lekcja historii
19:00

Rzeźnia

19:15

Pocałunek

19:30

Jacek Kaczmarski – Lekcja historii
19:00

Rzeźnia

19:15

Pocałunek
19:00

Ja, Feuerbach

19:15

Krzysztof Tyniec – Recital „Dopokąd”
19:00

Ja, Feuerbach

19:15

Krzysztof Tyniec – Recital „Dopokąd”
Teatr

Capitol
18:00 i 21:00

Kabaret Moralnego Niepokoju – „Jerzyk dzisiaj nie pije”
19:00

Dzikie żądze
19:00

Dzikie żądze
19:00

Dziwna para

19:30

Dwie połówki pomarańczy
19:00

Złodziej

19:30

Wariatka
17:30

Ireneusz Krosny: „Mowa ciała”

18:00

Di, Viv i Rose
Teatr

Dramatyczny
19:00

Nosorożec
(pl. Defilad 1)

19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)
19:00

Nosorożec
(pl. Defilad 1)

19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)
19:00

Merlin. Inna historia.
(ul. Olesińska 21)
19:00

Merlin. Inna historia.
(ul. Olesińska 21)
19:00

Rosyjski kontrakt
(ul. Olesińska 21)
19:00

Rosyjski kontrakt
(ul. Olesińska 21)
Teatr

IMKA
19:00

Antygona w Nowym Jorku
(Niecodzienny Festiwal Teatralny)
19:00

Antygona w Nowym Jorku

(Niecodzienny Festiwal Teatralny)
Teatr

Kamienica
19:30

Miłość i polityka

20:00

Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą
19:30

Miłość i polityka

19:00

Zazdrość
18:00

W obronie jaskiniowca

18:30

Zazdrość
Teatr

Komedia
19:00

Klejnoty
19:00

Klejnoty
19:00

Klejnoty
19:00

Zorro
19:00

Zorro
16:00

Zorro
Teatr

Kwadrat
19:00

Szalone nożyczki

19:30

Lataj z Krystyną
19:00

Szalone nożyczki

19:30

Lataj z Krystyną
19:00

Ślub doskonały
19:00

Ślub doskonały

19:30

Rozkwaś Polaka
16:00 i 19:00

Ślub doskonały
15:30 i 19:00

To tylko sztuka
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Narodowy
19:00

Tartuffe albo Szalbierz

19:00

Tango
19:00

Tartuffe albo Szalbierz

19:00

Tango
19:00

Tartuffe albo Szalbierz

19:00

Tango
19:30

Opowiadanie brazylijskie
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:00

Fortepian pijany
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

16:00

Opowiadanie brazylijskie

19:00

Fortepian pijany
Teatr

Ochoty
19:30

Idiota
19:30

Idiota
19:30

Idiota
Teatr

Polonia
19:30

Happy now?
PREMIERA
19:30

Happy now?
17:00

Ojciec Bóg

19:30

Happy now?
17:00

Matka Polska terrorystka

19:30

Happy now?
Teatr

Powszechny
18:00

Sex, drugs & rock’n’roll

20:00

Szczury
18:00

Sex, drugs & rock’n’roll

20:00

Szczury
20:00

Szczury
Teatr

Rampa
19:30

Sonata kreutzerowska
19:30

Sonata kreutzerowska
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
19:00

Mistrz i Małgorzata
19:00

Mistrz i Małgorzata
Teatr

Roma
19:00

Hey Unplugged
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!

19:30

Zdobyć Utrzymać Porzucić
19:00

Mamma mia!

19:30

Zdobyć Utrzymać Porzucić
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
TR

Warszawa
19:00

Męczennicy
19:00

Męczennicy
19:00

Męczennicy
19:00

Męczennicy
Teatr

Studio
19:00

Baby Doll
12:00 i 18:00

Jak zostałam wiedźmą
12:00 i 18:00

Jak zostałam wiedźmą
12:00 i 18:00

Jak zostałam wiedźmą
20:00

Utalentowany pan Ripley
Teatr

Syrena
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Hallo Szpicbródka
19:00

Hallo Szpicbródka
18:00

Syrena Music - Katarzyna Groniec - ZOO
Teatr

WARSawy
20:00

Ruby
20:00

Ruby
20:00

Ruby
20:00

Wraki
Teatr

Współczesny
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Zbójca
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Zbójca
19:00

Taniec albatrosa

19:00

Zbójca
Teatr

Żydowski
19:00

Dybuk
PREMIERA
19:00

Dybuk
13:00

Mistrzowie sceny żydowskiej. Getto dybukiem Warszawy

18:00

Dybuk
Teatr

6. piętro
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

Polityka
19:30

Polityka
19:30

Bóg mordu
19:30

Fredro dla dorosłych – mężów i żon
18:00

Fredro dla dorosłych – mężów i żon
19:30

Czechow żartuje!