12.12.

poniedziałek
13.12.

wtorek
14.12.

środa
15.12.

czwartek
16.12.

piątek
17.12.

sobota
18.12.

niedziela
Teatr

Nowy
19:00

(A)pollonia
19:00

(A)pollonia
17:00

(A)pollonia
17:00

(A)pollonia
Och-Teatr19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
19:30

Przedstawienie świąteczne w szpitalu św. Andrzeja
17:00

Chamlet
Studio

Buffo
16:00 i 19:00

musical ROMEO I JULIA
12:00 i 16:00

musical ROMEO I JULIA
19:00

musical METRO W BUFFO
16:00 i 19:00

musical METRO W BUFFO
19:00

WIECZÓR WŁOSKI W BUFFO – koncert
TR

Warszawa
19:00

Piłkarze
19:00

Piłkarze
19:00

Piłkarze
19:00

Piłkarze
Teatr

ATENEUM
19:00

Kasta la vista

19:15

Artur Andrus - recital kabaretowy
18:00

Kasta la vista

19:15

Błogie dni
19:00

Kasta la vista

19:15

Błogie dni
19:00

Nic nowego pod słońcem

19:15

Demon teatru
19:00

Róbmy swoje

17:00 i 19:15

Demon teatru
16:30

Róbmy swoje

17:00

Demon teatru
Teatr

Capitol
19:00

Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty

19:30

Goło i Wesoło
19:00

Hawaje, czyli przygody siostry Jane
Teatr

Collegium

Nobilium
20:00

Bal w operze
20:00

Bal w operze
18:00

Za chwilę. Cztery sposoby na życie i jeden na śmierć
18:00

Za chwilę. Cztery sposoby na życie i jeden na śmierć

19:30

Idioci

PREMIERA
18:00

MIDSUMMER. PLAY WITH SONGS

19:30

Idioci

20:30

KALASHNIKOV, czyli pieśni bałkańskie

PREMIERA
Teatr

Dramatyczny
19:00

Wizyta starszej pani
(pl. Defilad 1)
19:00

Wizyta starszej pani
(pl. Defilad 1)
19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)

19:00

Nasza klasa
(ul. Kasprzaka 22)
19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)
19:00

Absolwent
(pl. Defilad 1)

19:00

Niedźwiedź Wojtek
(ul. Kasprzaka 22)
17:00

Niedźwiedź Wojtek
(ul. Kasprzaka 22)
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
19:00

Mayday 2
/spektakl gościnny/
19:00

Pozytywni
/spektakl gościnny/
19:00

Pozytywni
/spektakl gościnny/
19:00

Być jak Elizabeth Taylor
(IMKA light)
16:00 i 19:00

Triathlon story, czyli chłopaki z żelaza
Teatr

Kamienica
19:30

Jak się kochają w niższych sferach
19:30

Jak się kochają w niższych sferach

19:00

Supermenka
19:30

Intryga

19:00

Supermenka
Teatr

Komedia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Zwariowana terapia
19:00

Interes życia
19:00

Interes życia
15:00 i 19:00

Hotel Westminster
16:00

Hotel Westminster
Teatr

Kwadrat
19:00

Czego nie widać
19:00

Czego nie widać
19:00

Czego nie widać
19:00

Czego nie widać
16:00 i 19:30

Ciotka Karola 3.0
18:00

Ciotka Karola 3.0
Teatr

Mazowiecki
19:00

Małe zbrodnie małżeńskie
Teatr

Młyn
19:00

(MASKA)RADA GMINY
19:00

(MASKA)RADA GMINY
Teatr

Narodowy
18:30

Dziady

19:30

Garderobiany
18:30

Dziady

19:30

Garderobiany
19:30

Garderobiany
19:00

Królowa Śniegu
16:00

Królowa Śniegu

19:00

Tango
16:00

Królowa Śniegu

19:00

Tango
Teatr

Ochoty
19:00

Kalino malino czerwona jagodo
19:00

Kalino malino czerwona jagodo
19:00

Kalino malino czerwona jagodo
19:00

Life is cruel, people are bad
19:00

Life is cruel, people are bad
Teatr

Polski
19:30

Emigranci
19:30

Emigranci
12:00

Zemsta

19:30

KRAPP i dwie inne jednoaktówki
20:00

KRAPP i dwie inne jednoaktówki
18:00

KRAPP i dwie inne jednoaktówki
Teatr

Polonia
19:30

Na czworakach
19:30

Na czworakach
19:30

Słoneczna linia
19:30

Słoneczna linia
19:00

Danuta W.
17:00

Zabawa

19:30

Ojciec Polski
17:00

Zabawa

19:30

Chłopcy
Teatr

Powszechny
19:30

Strachu NIE MA

PREMIERA
19:30

Strachu NIE MA

19:00

Fantazy
19:30

Strachu NIE MA

19:00

Fantazy
18:00

Strachu NIE MA

19:00

Fantazy
Teatr

Rampa
Teatr

Muzyczny

Roma
20:00

Wojtek Mazolewski z gośćmi "Chaos Pełen Idei"
/impreza gościnna/
19:30

Tuwim dla dorosłych
19:00

Mamma mia!

19:30

Tuwim dla dorosłych
15:00 i 19:00

Mamma mia!

19:30

DOBRY WIECZÓR JAZZ: Agnieszka Wilczyńska "Tutaj mieszkam"
17:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Proca (Rogatka)
19:00

Parlez moi d'amour czyli porozmawiajmy o miłości
19:00

Parlez moi d'amour czyli porozmawiajmy o miłości
Teatr

Soho
19:30

Taksówka
19:30

Taksówka
19:30

Wbrew swojej woli | Grupa SUPERMARKET

PREMIERA
19:30

Wbrew swojej woli | Grupa SUPERMARKET
Teatr

Studio
15:00

Wyznawca
13:00

Wyznawca
Teatr

Syrena
19:00

Princess Ivona
19:00

Princess Ivona

20:30

Jnr Robinson "Around Christmas"
19:00

Dogville
17:00

Dogville
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
19:00

Kompleks Portnoya
19:00

Kompleks Portnoya
Teatr

Współczesny
19:15

Lepiej już było...
19:15

Lepiej już było...

19:00

Bucharest Calling
19:15

Lepiej już było...

19:00

Bucharest Calling
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet

19:00

"Mimo wszystko"
17:00

Hamlet

19:00

"Mimo wszystko"
Teatr

XL
20:00

Lekarz mimo woli
20:00

Korpo story
20:00

Korpo story
Teatr

Żydowski
19:00

Szosza
/Warszawska Opera Kameralna/
19:00

Szosza
/Warszawska Opera Kameralna/
19:00

Szosza
/Warszawska Opera Kameralna/

PREMIERA
19:00

Szosza
/Warszawska Opera Kameralna/
19:00

Szosza
/Warszawska Opera Kameralna/
Teatr

6. piętro
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Słoneczni chłopcy
19:00

CHRISTMAS SHOW
19:30

Wujaszek Wania
18:00

Wujaszek Wania
18:00

Wujaszek Wania