12.09.

poniedziałek
13.09.

wtorek
14.09.

środa
15.09.

czwartek
16.09.

piątek
17.09.

sobota
18.09.

niedziela
Teatr

Nowy
20:00

Czarodziejska Góra
19:30

Czarodziejska Góra
Och-Teatr19:30

Mayday 2
19:30

Mayday 2
19:00

Maria Callas. Master Class
19:00

Maria Callas. Master Class
19:30

Wąsy
17:00

Chamlet

19:30

Kto nas odwiedzi
17:00

Chamlet

19:30

Kto nas odwiedzi
Studio

Buffo
19:00

WIECZÓR FRANCUSKI W BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR LATYNOSKI W BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR WŁOSKI W BUFFO – koncert
19:00

HITY BUFFO - koncert
19:00

musical METRO W BUFFO
TR

Warszawa
19:00

Robert Robur
19:00

Robert Robur
19:00

Robert Robur
19:00

Robert Robur
19:00

Robert Robur
Teatr

ATENEUM
19:00

Róbmy swoje
19:00

Róbmy swoje
19:00

Róbmy swoje

19:15

W progu
19:00

Mary Stuart

19:15

W progu
19:00

Mary Stuart

19:15

W progu
Teatr

Capitol
19:00

Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty
19:00

Klub Mężusiów

19:00

Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty
19:00

Między łóżkami
19:00

Klimakterium ... i już

19:30

Przekręt (nie)doskonały
15:00 i 19:30

Kiedy kota nie ma...

19:30

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał
18:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

19:00

Dajcie mi Tenora!
Teatr

Collegium

Nobilium
Teatr

Dramatyczny
19:00

Coming out
(ul Olesińska 21)
19:30

Kobiety bez znaczenia
(pl. Defilad 1)

19:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Coming out
(ul Olesińska 21)
19:30

Kobiety bez znaczenia
(pl. Defilad 1)

19:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(ul. Kasprzaka 22)
Teatr

Druga

Strefa
20:00

Another day in the west

PREMIERA
20:00

Another day in the west
Teatr

IMKA
18:00 i 20:00

Pozytywni
/spektakl gościnny/
Teatr

Kamienica
19:00

Supermenka
19:00

Supermenka

19:00

Noc Gwiazdy
16:00 i 19:00

Będą zmiany...
Teatr

Komedia
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Ostra jazda
16:00

Ostra jazda
Teatr

Kwadrat
19:00

Ciotka Karola 3.0
19:00

Ciotka Karola 3.0
19:00

Godzinka spokoju
19:00

Godzinka spokoju
16:00 i 19:00

Berek czyli upiór w moherze
19:00

Berek czyli upiór w moherze
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Młyn
Teatr

Narodowy
18:30

Dziady

19:30

Madame de Sade
18:30

Dziady

19:30

Madame de Sade
18:30

Dziady

19:30

Madame de Sade
19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
Teatr

Ochoty
Teatr

Polski
Teatr

Polonia
19:30

Konstelacje
19:30

Kto się boi Virginni Woolf?
19:30

Kto się boi Virginni Woolf?
19:30

Kto się boi Virginni Woolf?
19:30

Metoda
19:30

Metoda
17:00

Dobry wieczór Państwu


19:30

Metoda
Teatr

Powszechny
19:30

Dziewczyny do wzięcia
19:30

Dziewczyny do wzięcia
18:00

Dziewczyny do wzięcia
Teatr

Rampa
Teatr

Muzyczny

Roma
14:00

Meinl Drum Festival 2016
/impreza gościnna/
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Klan wdów
Teatr

Soho
Teatr

Studio
19:00

Ripley pod ziemią

pokaz przedpremierowy
19:00

Ripley pod ziemią

PREMIERA

18:00

Ćwiczenia stylistyczne
19:00

Ripley pod ziemią

17:00

Ćwiczenia stylistyczne
19:00

Ripley pod ziemią

17:00

Ćwiczenia stylistyczne
Teatr

Syrena
Teatr

TrzyRzecze
19:00

Polska krew
19:00

Polska krew
Teatr

WARSawy
19:00

Ruby
19:00

Ruby
19:00

Kompleks Portnoya
19:00

Kompleks Portnoya
Teatr

Współczesny
19:15

Najdroższy

19:00

Bucharest Calling
19:15

Najdroższy

19:00

Bucharest Calling
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet
19:00

Posprzątane

19:00

"Mimo wszystko"
19:00

Posprzątane

19:00

"Mimo wszystko"
Teatr

XL
20:00

Porodówka
20:00

Porodówka
20:00

Porodówka
Teatr

Żydowski
Teatr

6. piętro
19:30

Bóg mordu
19:30

Bóg mordu
19:30

Polityka
18:00

Polityka
18:00

Instrukcja obsługi kobiety – recital Anny Dereszowskiej