12.01.

poniedziałek
13.01.

wtorek
14.01.

środa
15.01.

czwartek
16.01.

piątek
17.01.

sobota
18.01.

niedziela
Nowy

Teatr
Och-Teatr19:30

Upadłe Anioły
19:30

Upadłe Anioły
19:30

Zemsta
12:00

Zemsta

20:00

Szymon Majewski – Wieczór fOCHu Odc.1

5.Urodziny Och-Teatru!
16:00

Wąsy

20:00

Szymon Majewski – Wieczór fOCHu Odc.1
16:00

Wąsy

20:00

Szymon Majewski – Wieczór fOCHu Odc.1
Studio

Buffo
16:00 i 19:00

Musical Romeo i Julia
16:00 i 19:00

Musical Romeo i Julia
19:00

Musical Romeo i Julia
19:00

Wieczór latynoski w Buffo - koncert
19:00

Wieczór włoski w Buffo - koncert
19:00

Wieczór francuski w Buffo - koncert
Teatr

ATENEUM
19:00

Ja, Feuerbach

20:00

Jacek Kaczmarski -Lekcja historii
19:00

Ja, Feuerbach

19:15

Pocałunek

20:00

Jacek Kaczmarski -Lekcja historii
19:15

Pocałunek

20:00

Jacek Kaczmarski -Lekcja historii
19:00

Kolacja dla głupca

20:00

Jacek Kaczmarski -Lekcja historii
17:00

Sceny niemalże małżeńskie...

19:00

Kolacja dla głupca

19:30

Nastasja Filipowna
17:00

Sceny niemalże małżeńskie...

19:30

Nastasja Filipowna
Teatr

Capitol
19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
19:00

Klimakterium ... i już
18:00

Capitalne kobiety -Kobiecy wieczór ze spektaklem „Di, Viv i Rose”
19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
19:00

Kiedy kota nie ma...

19:30

Śmiertelnie poważne uczucie
16:00 i 19:00

Złodziej
15:30 i 19:00

Kiedy kota nie ma...

18:00

Klub mężusiów
Teatr

Dramatyczny
19:00

Szalbierz
(pl. Defilad 1)
19:00

Nasza klasa
(ul. Kasprzaka 22)

19:30

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)
19:00

Nasza klasa
(ul. Kasprzaka 22)

19:30

Bez wyjścia
(pl. Defilad 1)

19:00

Wesele
(ul Olesińska 21)
19:00

Kupiec wenecki
(pl. Defilad 1)

19:00

Martwa natura w rowie
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Wesele
(ul Olesińska 21)
19:00

Kupiec wenecki
(pl. Defilad 1)

19:30

RED
(pl. Defilad 1)

19:00

Martwa natura w rowie
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Kabaret na Koniec Świata
(ul Olesińska 21)
Teatr

IMKA
19:00

Cienie. Eurydyka mówi:

ODWOŁANE
19:00

Cienie. Eurydyka mówi:

ODWOŁANE
Teatr

Kamienica
20:00

Wiera Gran
19:00

Sceny z życia małżeńskiego
Teatr

Komedia
19:00

Premiera
19:00

Zorro
19:00

Zorro
18:00

Zorro
17:00

Zorro
Teatr

Kwadrat
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
19:00

Okno na parlament
19:00

Berek czyli upiór w moherze
16:00 i 19:00

Berek czyli upiór w moherze
16:00 i 19:00

Berek czyli upiór w moherze
Teatr

Ochoty
Teatr

Narodowy
19:30

Kotka a gorącym blaszanym dachu
19:30

Kotka a gorącym blaszanym dachu
19:30

Kotka a gorącym blaszanym dachu
19:30

Kotka a gorącym blaszanym dachu
19:00

Królowa Śniegu

PREMIER
19:00

Królowa Śniegu
Teatr

Polonia
19:30

Shirley Valentine
19:30

Ich czworo
19:30

Ich czworo
19:30

Ich czworo
19:30

32 Omdlenia
19:30

32 Omdlenia
Teatr

Powszechny
19:00

Szczury
19:00

Szczury
19:00

Szczury
18:00

Sex, drugs & rock’n’roll
19:30

Trzej muszkieterowie Teatr Montownia

19:30

Aalst
PREMIERA

18:00

Sex, drugs & rock’n’roll
19:30

Trzej muszkieterowie Teatr Montownia

19:30

Aalst

18:00

Oskar i Ruth
Teatr

Rampa
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
PREMIERA
19:30

Jak Nanna swą córeczkę Pippę na kurtyzanę kształciła
19:00

MusicaLove – The Show
18:00

MusicaLove – The Show
Teatr

Roma
19:00

Proces
19:00

Proces
TR
Warszawa
19:00

Koncert życzeń
18:00 i 20:00

Koncert życzeń
18:00 i 20:00

Koncert życzeń
Teatr

Studio
20:00

Oleanna
20:00

Pozwól mi spróbować jeszcze raz – recital Ewy Błaszczyk

18:00

Oniegin
20:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku

18:00

Oniegin
20:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku

18:00

Oniegin
12:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku

18:30

Wesoła wdówka – The Met: Live in HD
19:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku

17:00

Oniegin
Teatr

Syrena
19:00

Syrena Music – Lari Lu
19:30

Kariera Nikodema Dyzmy
19:30

Kariera Nikodema Dyzmy
19:30

Kariera Nikodema Dyzmy
17:00 i 19:30

Makabreski - Muzyczny seans czarnego humoru
18:00

Makabreski - Muzyczny seans czarnego humoru
Teatr

WARSawy
19:00

Wasza wysokość
Teatr

Współczesny
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Saszka
19:00

Saszka
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
Teatr

Żydowski
19:00

Dotknij wiatru, dotknij wody
19:00

Dla mnie bomba
19:00

Dla mnie bomba
13:00

Bagaże kultury

18:00

Dla mnie bomba
Teatr

6. piętro
19:30

Słoneczni chłopcy
19:30

Polityka
19:30

Czechow żartuje!
19:30

Czechow żartuje!
19:30

Polityka
19:30

Polityka