11.07.

poniedziałek
12.07.

wtorek
13.07.

środa
14.07.

czwartek
15.07.

piątek
16.07.

sobota
17.07.

niedziela
Nowy

Teatr
19:00

Made in Bangladesh
/Spektakl niemieckiej choreografki Heleny Waldmann/
Och-Teatr19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Mayday 2
19:30

Mayday 2
19:30

Pocztówki z Europy
19:30

Pocztówki z Europy
Teatr

Polonia
19:30

Ich czworo
19:30

Ich czworo
19:30

Konstelacja
19:30

Konstelacja
19:30

Konstelacja
19:00

Danuta W.
19:00

Ojciec Polski
Teatr

Capitol
19:00

Hawaje, czyli przygody siostry Jane
19:00

Przekręt (nie)doskonały
19:00

Klimakterium ... i już
19:00

Kiedy kota nie ma...
19:00

Hawaje, czyli przygody siostry Jane
Teatr

Dramatyczny
19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)

19:00

Exterminator. Komedia muzyczna
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Don Juan
(ul. Olesińska 21)
19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)

19:00

Exterminator. Komedia muzyczna
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Don Juan
(ul. Olesińska 21)
19:00

Młody Stalin
(pl. Defilad 1)

19:00

Wzrusz moje serce
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Młody Stalin
(pl. Defilad 1)


19:30

Kobiety bez wyjścia
(pl. Defilad 1)

19:00

Wzrusz moje serce
(ul. Kasprzaka 22)
19:30

Kobiety bez wyjścia
(pl. Defilad 1)

19:00

Merlin
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Ochoty
19:00

Mały ma dziewczynę
19:00

Mały ma dziewczynę
19:00

Mały ma dziewczynę
19:00

LIFE IS CRUEL, PEOPLE ARE BAD
19:00

LIFE IS CRUEL, PEOPLE ARE BAD
19:00

LIFE IS CRUEL, PEOPLE ARE BAD
Teatr

Powszechny
19:30

Praskie Si-Fi
/Festiwal Miasto Szczęśliwe/
Teatr

6. piętro
19:00

BÓG MORDU
19:00

BÓG MORDU
19:00

Central Park West
19:00

Polityka
19:00

Polityka
Teatr

Kwadrat
19:00

Kłamstewka
(pokaz przedpremierowy)
19:00

Kłamstewka
(pokaz przedpremierowy)
19:00

Kłamstewka
(pokaz przedpremierowy)
19:00

Ciotka Karola 3.0
19:00

Ciotka Karola 3.0
19:00

Ciotka Karola 3.0
16:00 i 19:00

Ślub doskonały
Teatr

Kamienica
19:00

Wszystko o mężczyznach
18:00

W obronie jaskiniowca

19:00

Nareszcie w Dudapeszcie

pozostałe teatry mają przerwę wakacyjną