11.05.

poniedziałek
12.05.

wtorek
13.05.

środa
14.05.

czwartek
15.05.

piątek
16.05.

sobota
17.05.

niedziela
Nowy

Teatr
18:00

Anioły w Ameryce
Och-Teatr19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Wąsy
16:00

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o teatrze, a boicie się zapytać

19:30

Pocztówki z Europy
19:30

Pocztówki z Europy
Studio

Buffo
19:00

musical Romeo i Julia
16:00 i 19:00

musical Romeo i Julia
19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
16:00 i 19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
19:00

POLITA - musical w 3D o POLI NEGRI
Teatr

ATENEUM
19:15

Pocałunek
19:15

Pocałunek
19:00

Mary Stuart
PREMIERA
19:00

Mary Stuart
Teatr

Capitol
19:00

Kabaret Moralnego Niepokoju – „Jerzyk dzisiaj nie pije
18:00

CAPITALNE KOBIETY
Kobiecy wieczór ze spektaklem "Klub mężusiów"
19:00

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
19:00

Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania

19:00

Klimakterium... i już
18:30

Di, Viv i Rose

19:00

Dziwna para
18:00

Klub mężusiów
Teatr

Dramatyczny
19:00

Imię

Spektakl gościnny
(ul. Kasprzaka 22)
19:00

Król Edyp

(pl. Defilad 1)
19:00

Król Edyp
(pl. Defilad 1)

19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)

19:00

Madame
(ul. Kasprzaka 22)
19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)
19:00

Absolwent
(pl. Defilad 1)

19:00

Wszyscy moi synowie
(ul. Kasprzaka 22)

18:00

Sex machine
(ul. Olesińska 21)
19:30

Romantycy
(pl. Defilad 1)

19:00

Wszyscy moi synowie
(ul. Kasprzaka 22)

18:00

Sex machine
(ul. Olesińska 21)
Teatr

IMKA
19:00

Ichś Fischer
19:00

Ichś Fischer
19:00

Twoje pocałunki Mołotowa
Teatr

Kamienica
19:00

Sceny z życia małżeńskiego
16:00 i 19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

20:00

Tuskuland
18:00

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
Teatr

Komedia
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
19:00

Człowiek dwóch szefów
16:00

Człowiek dwóch szefów
Teatr

Kwadrat
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Narodowy
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu
19:00

Iwona, księżniczka Burgunda

19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu

19:00

Fortepian pijany
19:30

Kotka na gorącym blaszanym dachu

19:00

Fortepian pijany
19:00

Tartuffe albo Szalbierz

16:00

Fredraszki
19:00

Tartuffe albo Szalbierz

16:00

Fredraszki
Teatr

Ochoty
19:30

Burza
19:30

Idiota
19:30

Idiota
Teatr

Polonia
20:00

Ich czworo
19:30

Ich czworo
19:30

Porozmawiajmy po niemiecku
PREMIERA
19:30

Porozmawiajmy po niemiecku
17:00

Porozmawiajmy po niemiecku

19:30

Zmierzch długiego dnia
17:00

Porozmawiajmy po niemiecku

19:30

Shirley Valentine
Teatr

Powszechny
19:00

Lalka
PREMIERA
19:00

Lalka

19:30

Język do oc(a)lenia PREMIERA
19:00

Lalka

19:30

Język do oc(a)lenia
Teatr

Rampa
19:00

Rent
19:00

Rent
Teatr

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
TR

Warszawa
Teatr

Studio
18:00 i 20:00

Baby Doll
18:00

Pozwól mi spróbować jeszcze raz – recital Ewy Błaszczyk

20:30

Oleanna
19:00

Oleanna
19:00

Oleanna
Teatr

Syrena
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Klub Hipochondryków
19:00

Skaza
19:00

Plotka
19:00

Pajęcza sieć
18:00

Pajęcza sieć
Teatr

WARSawy
Teatr

Współczesny
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Ludzie i anioły
19:00

Posprzątane

19:00

Zabójca


19:00

Posprzątane

19:00

Zabójca


19:00

Posprzątane


Teatr

Żydowski
19:00

Tradycja
19:00

Tradycja
18:00

Tradycja
Teatr

6. piętro
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:00

Młynarski Obowiązkowo!Gość: Piotr Machalica
19:30

Młynarski Obowiązkowo!Gość: Hanna Śleszyńska
19:30

Bóg mordu
19:30

Polityka
18:00

Polityka
18:00

Słoneczni chłopcy