11.04.

poniedziałek
12.04.

wtorek
13.04.

środa
14.04.

czwartek
15.04.

piątek
16.04.

sobota
17.04.

niedziela
Teatr

Nowy
19:00

Francuzi
19:00

Francuzi
17:00

Francuzi
17:00

Francuzi
Och-Teatr19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Mayday
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Trzeba zabić starszą panią
17:00

Stosunki prawne

19:30

Weekend z R.
16:30

Alicja ♥ Alicja

19:30

Weekend z R.
Studio

Buffo
TR

Warszawa
20:00

Grind/r
20:00

Grind/r
19:00

Ewelina płacze
19:00

Ewelina płacze
19:00

Ewelina płacze
19:00

Ewelina płacze
Teatr

ATENEUM
19:00

Dziewice i mężatki

19:15

Pocałunek
19:00

Dziewice i mężatki

19:15

Pocałunek
19:00

Tramwaj zwany pożądaniem

19:30

Krzysztof Tyniec - recital "Dopokąd"
19:00

Tramwaj zwany pożądaniem
19:00

Róbmy swoje

19:15

Błogie dni
19:00

Róbmy swoje

19:15

Błogie dni
Teatr

Capitol
19:00

Goło i Wesoło
19:00

Di, Viv i Rose
19:00

Dwie połówki pomarańczy
19:00

Następnego dnia rano
19:00

Dajcie mi Tenora!

19:30

Przekręt (nie)doskonały
15:00 i 18:30

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

18:00

Dzikie żądze
15:00 i 19:00

Kiedy kota nie ma...

20:00

Przekręt (nie)doskonały
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

OPOWIEŚCI O ZWYCZAJNYM SZALEŃSTWIE
19:00

OPOWIEŚCI O ZWYCZAJNYM SZALEŃSTWIE
19:00

ZA CHWILĘ. CZTERY SPOSOBY NA ŻYCIE I JEDEN NA ŚMIERĆ
19:00

ZA CHWILĘ. CZTERY SPOSOBY NA ŻYCIE I JEDEN NA ŚMIERĆ
Teatr

Dramatyczny
19:00

Król Edyp
(pl. Defilad 1)

18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
18:00

Mistrz i Małgorzata
(ul. Olesińska 21)
19:30

Moja pierwsza śmierć w Wenecji
(pl. Defilad 1)
Teatr

Druga

Strefa
20:00

Czkawka
Teatr

IMKA
19:00

Kaszana, zdalnie sterowana
/spektakl gościnny/
Teatr

Kamienica
19:00

Pozory mylą

PREMIERA
19:30

Jak się kochają w niższych sferach
19:30

Miłość i polityka
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia

19:00

Sceny z życia małżeńskiego

20:00

Nareszcie w Dudapeszcie
16:00 i 19:30

Lekko nie będzie

19:00

4 tony podłogi

20:00

Dziś wieczór arszenik czyli komedia z kawą
19:00

Romanse… Romanse…
Teatr

Komedia
19:00

Interes życia
19:00

Interes życia
19:00

Interes życia
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
19:00

Człowiek dwóch szefów
Teatr

Kwadrat
19:00

Co ja panu zrobiłem, Pignone?
19:00

Co ja panu zrobiłem, Pignone?
19:00

Godzinka spokoju
19:00

Godzinka spokoju
16:00 i 19:00

Godzinka spokoju

19:30

Wielki apetyt
19:00

Ciotka Karola 3.0
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Młyn
19:30

Córka
Teatr

Narodowy
19:00

Śluby panieńskie
19:00

Śluby panieńskie

19:30

Białe małżeństwo
19:00

Śluby panieńskie

19:30

Białe małżeństwo
19:30

Białe małżeństwo
19:00

Dziady

19:30

Madame de Sade

PREMIERA
19:00

Dziady

19:30

Madame de Sade
Teatr

Ochoty
19:00

Life is cruel, people are bad
PREMIERA
19:00

Life is cruel, people are bad
Teatr

Polski
19:30

KRAPP i dwie inne jednoaktówki

I PREMIERA
18:00

KRAPP i dwie inne jednoaktówki

20:30

KRAPP i dwie inne jednoaktówki

II PREMIERA
19:00

Zemsta
19:00

Zemsta

19:30

Thermidor
17:00

Zemsta

18:00

Thermidor
Teatr

Polonia
19:30

Kto się boi Virginii Woolf?
19:30

Kto się boi Virginii Woolf?
19:30

Kto się boi Virginii Woolf?
19:00

Danuta W.
19:30

Raj dla opornych
19:30

Raj dla opornych
19:30

Raj dla opornych
Teatr

Powszechny
12:00

Iwona, księżniczka z Burbona
12:00

Iwona, księżniczka z Burbona
19:00

Szczury
19:00

Szczury
17:00

Szczury
Teatr

Rampa
19:00

RAPSODIA Z DEMONEM
19:00

RAPSODIA Z DEMONEM
19:00

RAPSODIA Z DEMONEM
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!

19:30

DOBRY WIECZÓR JAZZ: Bernard Maseli "MaBaSo Trio"
17:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Seksbomba
19:00

Seksbomba
19:00

Seksbomba
Teatr

Soho
Teatr

Studio
12:30

Jak zostałam wiedźmą
11:00 i 13:15

Jak zostałam wiedźmą
19:30

Oleanna
19:00

Oleanna
Teatr

Syrena
19:00

Plotka
19:00

Pink Freud plays Autechre
Syrena Music
18:00

Wojtek Mazolewski Quintet - Polka Remixed
Syrena Music
18:00

Julia Marcell
Syrena Music
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
20:00

Tato nie wraca
20:00

Tato nie wraca
20:00

Kompleks Portnoya
20:00

Kompleks Portnoya
Teatr

Współczesny
19:00

Kamień
19:00

Kamień
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy
Teatr

XL
19:00

KOPRO STORY
19:00

Panny Dworskie
19:00

Panny Dworskie
Teatr

Żydowski
19:00

Śmierć pięknych saren
19:00

Śmierć pięknych saren
18:00

Śmierć pięknych saren
Teatr

6. piętro
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

Zagraj to jeszcze raz, sam
19:30

Polityka
19:30

Polityka
18:00

Fredro dla dorosłych – mężów i żon
17:00

Fredro dla dorosłych – mężów i żon