11.01.

poniedziałek
12.01.

wtorek
13.01.

środa
14.01.

czwartek
15.01.

piątek

16.01.

sobota
17.01.

niedziela
Nowy

Teatr
19:00

Kabaret warszawski
19:00

Kabaret warszawski
19:00

Kabaret warszawski
Och-Teatr19:00

Maria Callas. Master Class
19:00

Maria Callas. Master Class
19:00

Maria Callas. Master Class
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Udając ofiarę
6. urodziny
och-teatru
19:30

Udając ofiarę
Studio

Buffo
19:00

UKOCHANY KRAJ... - czyli PRL w piosence
19:00

HITY BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR BAŁKAŃSKI W BUFFO - koncert
19:00

WIECZÓR WŁOSKI W BUFFO – koncert
19:00

WIECZÓR FRANCUSKI W BUFFO - koncert
TR

Warszawa
19:00

Holzwege
PREMIERA
19:00

Holzwege
19:00

Holzwege
Teatr

ATENEUM
19:00

Mary Stuart

19:15

Błogie dni
19:00

Mary Stuart

19:15

Błogie dni
19:15

Błogie dni
19:30

Tramwaj zwany pożądaniem

19:00

Błogie dni
19:00

Tramwaj zwany pożądaniem

17:00

Sceny niemalże małżeńskie...
19:00

Tramwaj zwany pożądaniem

17:00

Sceny niemalże małżeńskie...
Teatr

Capitol
19:00

Między łóżkami
19:00

Pomalu, a jeszcze raz!
19:00

Dwie połówki pomarańczy
19:00

Dajcie mi Tenora!
15:00 i 19:00

Kiedy kota nie ma...

18:30

Przekręt (nie)doskonały
19:00

Następnego dnia rano

20:00

Przekręt (nie)doskonały
Teatr

Dramatyczny
19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)
19:30

Rzecz o banalności miłości
(pl. Defilad 1)

19:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Kabaret Na Koniec Świata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Szalbierz
(pl. Defilad 1)

19:00

Dziwny przypadek psa nocną porą
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Kabaret Na Koniec Świata
(ul. Olesińska 21)
19:30

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

19:00

Exterminator.
Komedia muzyczna
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Gardenia
(ul. Olesińska 21)
17:30

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

17:00

Exterminator.
Komedia muzyczna
(ul. Kasprzaka 22)

17:00

Gardenia
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
19:00

Opis obyczajów III
18:00

Dzienniki
18:00

Dzienniki
Teatr

Kamienica
19:30

ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia
19:00

Zazdrość
20:00

DZIŚ WIECZÓR ARSZENIK, CZYLI KOMEDIA Z KAWĄ

19:30

JAK SIĘ KOCHAJĄ W NIŻSZYCH SFERACH
18:00

JAK SIĘ KOCHAJĄ W NIŻSZYCH SFERACH
Teatr

Komedia
19:00

Konserwator
19:00

Konserwator
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Jak na wulkanie
19:00

Człowiek dwóch szefów
16:00

Człowiek dwóch szefów
Teatr

Kwadrat
19:00

Okno na parlament
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Okno na parlament
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Medium
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:30

Rozkwaś Polaka
(Scena pod Bistro)
19:00

Medium
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Klub cmentarny czyli wesołe wdówki
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
Teatr

Mazowiecki
19:00

Promieniowanie
19:00

Grace i Gloria
Teatr

Młyn
19:00

Córka
19:00

Córka
Teatr

Narodowy
19:00

Białe małżeństwo

19:30

Msza za miasto Arras
19:00

Kordian

19:00

Białe małżeństwo

19:30

Msza za miasto Arras
19:00

Kordian

19:00

Białe małżeństwo

19:30

Msza za miasto Arras
19:00

Kordian
19:00

Kordian

16:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu
16:00

Kotka na gorącym blaszanym dachu
Teatr

Ochoty
Teatr

Polski
19:00

Król Lear
19:00

Król Lear
19:00

Król Lear
19:30

Thermidor
18:00

Thermidor
Teatr

Polonia
19:30

Depresja komika
19:30

Ich czworo
19:30

Ich czworo
19:30

Ich czworo
19:30

Ich czworo
17:00

Mgnienie

19:30

Ich czworo
17:00

Mgnienie

19:30

Ich czworo
Teatr

Powszechny
18:00

Iwona, księżniczka z Burbona
18:00

Iwona, księżniczka z Burbona
18:00

Iwona, księżniczka z Burbona
Teatr

Rampa
19:30

JAK NANNA SWĄ CÓRECZKĘ PIPPĘ NA KURTYZANĘ KSZTAŁCIŁA
19:30

JAK NANNA SWĄ CÓRECZKĘ PIPPĘ NA KURTYZANĘ KSZTAŁCIŁA
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!

18:00

Pięć ostatnich lat
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Domek trzech dziewcząt
19:00

Domek trzech dziewcząt
19:00

Krople na rozpalone kamienie
17:00

Krople na rozpalone kamienie
Teatr

Soho
19:30

W starych dekoracjach
PREMIERA
19:30

W starych dekoracjach
19:30

W starych dekoracjach
Teatr

Studio
19:00

Iluzje
19:00

Iluzje
18:00

Ćwiczenia stylistyczne

20:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
18:00

Ćwiczenia stylistyczne

20:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
18:30

Poławiacze pereł - The Met: Live in HD
19.00

Pozwól mi spróbować jeszcze raz — recital Ewy Błaszczyk
Teatr

Syrena
19:00

Pajęcza sieć
19:00

Pajęcza sieć
19:00

Hallo Szpicbródka
19:00

Hallo Szpicbródka
19:00

Skaza
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
19:00

Wojna to tylko kwiat
PREMIERA
19:00

Wojna to tylko kwiat
19:00

Freedom
/spektakl gościnny/
19:00

Freedom
/spektakl gościnny/
Teatr

Współczesny
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet
18:30

Hamlet
19:15

Najdroższy
19:15

Najdroższy

19:00

Zabójca
19:15

Najdroższy

19:00

Zabójca
Teatr

XL
Teatr

Żydowski
19:00

Kamienica na Nalewkach
19:00

Kamienica na Nalewkach
19:00

Kamienica na Nalewkach
Teatr

6. piętro
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Edyta Geppert
19:30

Edyta Geppert
18:00

Bóg mordu
18:00

Bóg mordu
Teatr

Collegium

Nobilium
19:00

Farsa na trzy sypialnie
PREMIERA
19:00

Farsa na trzy sypialnie
19:00

Farsa na trzy sypialnie