1.02.

poniedziałek
2.02.

wtorek
3.02.

środa
4.02.

czwartek
5.02.

piątek
6.02.

sobota
7.02.

niedziela
Nowy

Teatr
20:00

Apokalipsa
20:00

Apokalipsa
20:00

Apokalipsa
Och-Teatr19:30

Udając ofiarę
19:30

Udając ofiarę
19:30

Trzeba zabić starszą panią
19:30

Weekend z R.
19:30

Szymon Majewski – Wieczór fOCHu
16:30

One maż show

19:30

Wąsy
16:00

Wąsy

19:30

One mąż show
Studio

Buffo

19:00

HITY BUFFO - koncert
19:00

UKOCHANY KRAJ... - czyli PRL w piosence
19:00

WIECZÓR ROSYJSKI W BUFFO – koncert
19:00

Imię
19:00

Imię
19:00

WIECZÓR WŁOSKI W BUFFO – koncert
TR

Warszawa
18:00 i 20:00

Ewelina płacze
18:00 i 20:00

Ewelina płacze
18:00 i 20:00

Ewelina płacze
Teatr

ATENEUM
19:00

Mary Stuart
19:00

Mary Stuart

19:15

Błogie dni
19:00

Mary Stuart

19:15

Błogie dni
19:15

Błogie dni
19:15

Błogie dni
Teatr

Capitol
19:00

Przekręt (nie)doskonały
19:30

Kiedy kota nie ma...
18:30

Dwie połówki pomarańczy

19:00

Dziwna Para
18:00

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał
Teatr

Collegium

Nobilium
Teatr

Dramatyczny
19:00

Szalbierz
(pl. Defilad 1)
19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)

19:00

Madame
(ul. Kasprzaka 22)
19:30

Cudotwórca
(pl. Defilad 1)
19:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

17:00

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

19:00

Niebezpieczna metoda
(ul. Kasprzaka 22)

19:00

Kabaret Na Koniec Świata
(ul. Olesińska 21)
19:00

Cabaret
(pl. Defilad 1)

17:00

Szczęśliwe dni
(pl. Defilad 1)

17:00

Niebezpieczna metoda
(ul. Kasprzaka 22)

17:00

Kabaret Na Koniec Świata
(ul. Olesińska 21)
Teatr

Druga

Strefa
Teatr

IMKA
19:00

Pozytywni
20:30

Pozytywni
Teatr

Kamienica
19:30

W obronie jaskiniowca
20:00

Tuskuland
Teatr

Komedia
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
19:00

Ostra jazda
Teatr

Kwadrat
19:00

Co ja panu zrobiłem, Pignone?
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Co ja panu zrobiłem, Pignone?
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
19:00

Co ja panu zrobiłem, Pignone?
(spektakl grany w klubie DGW
Al. Niepodległości 141)
Teatr

Mazowiecki
Teatr

Młyn
Teatr

Narodowy
19:00

Białe małżeństwo
19:00

Kordian

19:00

Białe małżeństwo
19:00

Kordian

19:00

Białe małżeństwo
19:00

Kordian
19:00

Kordian

16:00

Dowód na istnienie drugiego
16:00

Dowód na istnienie drugiego
Teatr

Ochoty
Teatr

Polski
19:00

Dożywocie
19:00

Dożywocie

19:30

Wszędzie jest wyspa Tu
19:30

Wszędzie jest wyspa Tu
19:00

Cyd

19:30

Cygan w Polskim. Życie jest piosenką
19:00

Cyd

19:30

Cygan w Polskim. Życie jest piosenką
18:00

Cygan w Polskim. Życie jest piosenką
Teatr

Polonia
19:30

Kto się boi Virginii Woolf?
19:30

Kto się boi Virginii Woolf?
19:30

Kto się boi Virginii Woolf?
19:30

Kto się boi Virginii Woolf?
19:30

Koncert Michała Bajora „Moja miłość”
19:30

Kolacja kanibali
16:00

Kolacja kanibali

19:00

Ucho, gardło, nóż
Teatr

Powszechny
19:00

Lilla Weneda
19:00

Lilla Weneda
19:00

Lilla Weneda
17:00

Calineczka dla dorosłych
19:30

Calineczka dla dorosłych
Teatr

Rampa
19:00

Rapsodia z demonem
19:00

Rapsodia z demonem
19:00

Rent
19:00

Rent
18:00

Rent
Teatr

Muzyczny

Roma
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
19:00

Mamma mia!
15:00 i 19:00

Mamma mia!
17:00

Mamma mia!
Teatr

Scena

Prezentacje
19:00

Klan wdów
Teatr

Soho
Teatr

Studio
19:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:00

Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
20:00

Rachatłukum
Teatr

Syrena
16:00

Plotka
Teatr

TrzyRzecze
Teatr

WARSawy
19:00

Wojna to tylko kwiat
19:00

Wojna to tylko kwiat
19:00

toniejestpostawartystyczna!
19:00

toniejestpostawartystyczna!
Teatr

Współczesny
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Taniec albatrosa
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
19:00

Niepoprawni (Fantazy)
Teatr

XL
19:00

Panny Dworskie
19:00

Panny Dworskie
19:00

Jadwiga
Teatr

Żydowski
19:00

Śmierć pięknych saren
19:00

Aktorzy żydowscy
19:00

Aktorzy żydowscy
19:00

Aktorzy żydowscy
Teatr

6. piętro
19:30

Wujaszek Wania
19:30

Fredro dla dorosłych – mężów i żon
19:30

Fredro dla dorosłych – mężów i żon
18:00

Słoneczni chłopcy
18:00

Cetral Park West